Wiadomości Branżowe

100 zł za otwarcie konta w ING przez internet

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę dla osób zainteresowanych otwarciem konta osobistego. W ramach promocji nowi klienci mogą otrzymać 100 zł premii.Promocja „100 zł za otwarcie Konta” jest skierowana do osób fizycznych, które nie posiadały rachunku w ING Banku Śląskim przed 01.11.2013 oraz:otworzą konto przez internet do

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę dla osób zainteresowanych otwarciem konta osobistego. W ramach promocji nowi klienci mogą otrzymać 100 zł premii.

Promocja ?100 zł za otwarcie Konta? jest skierowana do osób fizycznych, które nie posiadały rachunku w ING Banku Śląskim przed 01.11.2013 oraz:

  • otworzą konto przez internet do 30.11.2013,
  • aktywują kartę wydaną do konta i dostęp do bankowości elektronicznej ING BankOnLine,
  • dokonają transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta, zaksięgowanych i rozliczonych na łączną kwotę min. 500 zł do 15.01.2014.

Szczegółowe warunki znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie ING Banku Śląskiego.

Klienci mogą otworzyć konto w ING Banku Śląskim całkowicie online, bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej. Bank umożliwia potwierdzenie danych poprzez autoryzację przelewem z innego banku.

Akcja promocyjna ?100 zł za otwarcie Konta? jest wspierana działaniami marketingowymi na stronie ING Banku Śląskiego, w mediach społecznościowych oraz na portalach zewnętrznych, w tym Groupon.pl.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rzeszowskie Centrum Badawcze Nestlé (NQAC) podsumowuje pierwszy rok działalności

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy