Wiadomości Branżowe

Bank BNP Paribas nie pobiera prowizji od specjalnego kredytu gotówkowego na „Black Friday”

Tegoroczny „Black Friday” tuż, tuż. Polacy na wielkie zakupy ruszą 27 listopada i ze względu na obostrzenia, będą je robić głównie w internecie. Bank BNP Paribas przygotował z tej okazji specjalną ofertę kredytu gotówkowego bez prowizji, który oczywiście można przeznaczyć na finansowanie zakupów online.

„Black Friday” (Czarny Piątek) to czas wyprzedaży, tradycyjnie rozpoczynający okres świątecznych zakupów w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Z roku na rok, polscy konsumenci coraz bardziej przekonują się do pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych tradycji. Z badania Allegro i SW Research wynika, że aż 41 proc. ankietowanych planuje wykorzystać „czarnopiątkowe” promocje do zakupu świątecznych prezentów.

- Pomimo pandemii, zakupowy szał „Black Friday” prawdopodobnie nas nie ominie, ponieważ Polacy w szybkim tempie przyzwyczajają się do kupowania online. Specyfika „Czarnego Piątku” polega na tym, że dzięki znaczącym obniżkom, często opłaca się kupować więcej, także z myślą o przyszłości. Podobnie, jak w ubiegłych latach, by ułatwić klientom korzystanie z promocji, proponujemy specjalny kredyt gotówkowy – mówi Grzegorz Skowronek, Kierownik Zespołu Rozwoju Produktów Gotówkowych i Kart Kredytowych w Banku BNP Paribas.

Do kredytu na „Black Friday” Bank BNP Paribas zachęca klientów brakiem prowizji. Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć, to 15 tys. złotych, a spłata rozłożona jest na okres od 6 do 36 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) na 23.11.2020 r. wynosi 7,45%.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania została wyliczona na podstawie reprezentatywnego przykładu dla całkowitej kwoty kredytu 15 000 zł: Całkowita kwota do zapłaty 16 749,64 zł, oprocentowanie stałe 7,20% w skali roku. Całkowity koszt kredytu 1 749,64 zł (prowizja 0 zł; odsetki 1 749,64 zł), 36 miesięczne raty (35 po 465,27 zł i jedna 465,19 zł).

Wnioski można składać do 4 grudnia 2020 r. Dostępność kredytu zależy od przeprowadzonej przez bank analizy zdolności kredytowej Klienta. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


dostarczył infoWire.pl

Similar Posts