Wiadomości Branżowe

Bank BNP Paribas partnerem polsko-niemieckiej konferencji branżowej ICT: „Na szybkiej ścieżce transformacji cyfrowej”

Bank BNP Paribas jest partnerem kolejnej konferencji organizowanej przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową (AHK Polska). „Na szybkiej ścieżce transformacji cyfrowej” to wydarzenie poświęcone branży technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT), które odbędzie się online 8 grudnia 2020 r. od 9:30 do 14:00. Uczestnicy dyskutować będą o wpływie pandemii na kondycję tego sektora w Polsce i Niemczech. W gronie prelegentów wystąpią eksperci banku.

- W ostatnich latach technologie teleinformatyczne stanowiły główny obszar rozwoju firm reprezentujących większość dziedzin gospodarki. Pandemia pokazała, że proces digitalizacji może następować jeszcze szybciej. Konferencja organizowana we współpracy z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową jest okazją, aby spojrzeć na nowe wyzwania i możliwości na rynku polskim i niemieckim z perspektywy firm, które realizują projekty technologiczne – mówi Mateusz Wojtowicz, Head of DACH Desk, Multinational Corporates Department w Banku BNP Paribas.

W czasie wydarzenia doświadczeniem podzielą się eksperci Banku BNP Paribas: Krzysztof Hok, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Cash Management dla Klientów Korporacyjnych oraz Izabela Błachnio-Wojnowska, Dyrektor Biura ds. Programu Cyberbezpieczeństwa i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, którzy wystąpią w panelu dotyczącym skutecznego zarządzania cyberbezpieczeństwem w firmie.

Podczas konferencji, w rozmowie z ekspertami, poruszone zostaną tematy:

  • firmy w trakcie transformacji – najczęściej popełniane błędy;
  • produkty i rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo Klientów,
  • zmiana zachowań konsumenckich, e-commerce i technologie wspierające skuteczną sprzedaż i marketing;
  • cyberbezpieczeństwo i inne niebezpieczeństwa w sieci;
  • wyzwania i perspektywy, które stoją przed branżą ICT w Polsce i w Niemczech.

Po dyskusji ekspertów odbędą się dwa warsztaty: „Polish ICT market – how to do it right” dla uczestników zagranicznych oraz „Rynek niemiecki – jak funkcjonować na nim z sukcesem”, adresowany do polskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem biznesu u naszego zachodniego sąsiada. Na przykładzie Bawarii, będzie można dowiedzieć się, jak szukać partnerów do współpracy w Niemczech oraz jak wyglądają nowoczesne formy budowania biznesowych relacji na rynku niemieckim. W planie konferencji są również rozmowy networkingowe z udziałem licznych firm IT z Polski i Niemiec zainteresowanych kooperacją.

Wydarzenie odbędzie się online 8 grudnia 2020 r. w godzinach 9:30-14:00. Informacje o programie, prelegentach oraz link do rejestracji znajdują się: TUTAJ.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy