Wiadomości Branżowe

Bank Pocztowy uruchamia specjalną ofertę dla emerytów

Bank Pocztowy wprowadził nową ofertę promocyjną - kredyt dedykowany emerytom. Kredyt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, których jedynym źródłem dochodu jest emerytura. Finansowanie jest dostępne w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, jednak prośbę o kontakt w sprawie oferty można przekazać także listonoszom. Po kredycie na EkoWydatki to kolejna nowość w ofercie Banku wprowadzona w styczniu br.

Liczba Polaków pobierających świadczenia emerytalne rośnie z roku na rok i wynosi obecnie około 7 mln osób (ostatnie dane GUS z końca 2019 r.). To właśnie dla nich Bank Pocztowy uruchomił nową ofertę finansowania – Kredyt dla seniorów. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 36 miesięcy, a kwota kredytu może wynieść od 300 zł do 5000  zł. Co ważne – w przypadku kredytu dla tej grupy klientów Bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia.

- O kredyt można wnioskować w placówkach Banku Pocztowego, ale także w placówkach Poczty Polskiej np. w czasie płacenia za rachunki czy odbierania listu. Prośbę o kontakt w sprawie kredytu może przyjąć także listonosz. Nasza propozycja dla seniorów to kolejna nowość, która pomoże niektórym grupom obywateli w sfinansowaniu własnych potrzeb w tych trudnych czasach. Liczymy także, że dalszy rozwój oferty pozwoli na zainteresowanie usługami Banku Pocztowego kolejnych klientów komentuje Aleksandra Rulewska, zastępca Dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych Banku Pocztowego.

Środki z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Aktualna oferta kredytu dla seniorów obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

- Placówki pocztowe to nie tylko punkty realizujące tradycyjne usługi pocztowe, oferta jest stale poszerzana o usługi bankowe i ubezpieczeniowe. Poczta Polska oferuje różnorodne usługi finansowe Spółek z grupy kapitałowej, ich rozwój jest jednym z naszych celów biznesowych – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://www.pocztowy.pl/indywidualni/kredyt-gotowkowy/oferta-dla-emerytow/


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy