Wiadomości Branżowe

BNP Paribas Real Estate: Nowy Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych

Katarzyna Pyś–Fabiańczyk została mianowana Dyrektorem Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate. Nowy Dyrektor będzie odpowiedzialny za doradztwo deweloperom, inwestorom i najemcom powierzchni magazynowych i przemysłowych. Katarzyna Pyś–Fabiańczyk specjalizuje się w koordynacji procesów inwestycyjnych oraz w komercjalizacji obiektów magazynowych. Posiada 12 lat
Teaser

Katarzyna Pyś?Fabiańczyk została mianowana Dyrektorem Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych w BNP Paribas Real Estate. Nowy Dyrektor będzie odpowiedzialny za doradztwo deweloperom, inwestorom i najemcom powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Katarzyna Pyś?Fabiańczyk specjalizuje się w koordynacji procesów inwestycyjnych oraz w komercjalizacji obiektów magazynowych. Posiada 12 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywała pracując dla największych międzynarodowych i polskich deweloperów. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała między innymi w firmie Goodman Poland na stanowisku Business Development Manager oraz w J.W. Construction Holding pełniąc funkcję Dyrektora ds. Komercjalizacji i Rozwoju.

Dołączenie Katarzyny Pyś? Fabiańczyk do BNP Paribas Real Estate jako Dyrektora Działu Powierzchni Magazynowych i Logistycznych to kolejny etap rozwoju naszej firmy na polskim rynku i budowy Zespołu, który dostarczać będzie najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Firma BNP Paribas Real Estate to lider wśród spółek doradczych na wielu rynkach nieruchomości Europy Zachodniej dzięki świadczeniu Klientom najwyższej jakości usług ? mówi Erik Drukker, Dyrektor Zarządzający Działami Wynajmu i Wycen w BNP Paribas Real Estate w Polsce.

Katarzyna Pyś? Fabiańczyk ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Nieruchomościami oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami organizowane przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. Jest również absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło BNP Paribas Real Estate. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy