Wiadomości Branżowe

CompuTec S.A. wyróżniony jako najlepszy partner SAP Europy Środkowej i Wschodniej w kategorii SAP Business One

CompuTec S.A. wyróżniony jako najlepszy partner SAP Europy Środkowej i Wschodniej w kategorii SAP Business One.

Podczas konferencji SAP FKOM 2014 w Barcelonie przyznano nagrody dla najlepszych partnerów SAP w Europie. Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż Złoty Partner SAP w Polsce ? firma CompuTec S.A. została nagrodzona najwyższym wyróżnieniem w regionie Europy Środkowej i Wschodniej SAP MEE Partner Excellence Award 2014 w kategorii SAP Business One.

Nagrody przekazane przez kierownictwo firmy SAP w sposób szczególny wyróżniają partnerów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy wybitnie przyczynili się do wzrostu globalnej sprzedaży rozwiązań firmy SAP.

?Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ogromnym doświadczeniem wdrożeniowym i przyznane nam wyróżnienie to świadectwo najwyższej jakości oraz efektywności rozwiązań SAP wdrożonych u naszych klientów, nie tylko na polskim rynku, ale i na całym świecie.? ? podkreśla Łukasz Chomin - Prezes Zarządu firmy CompuTec S.A..

Nagrody SAP Partner Excellence Award zostały przyznane w różnych kategoriach, w tym całkowitej sprzedaży, innowacji, technologii, usług i dedykowanych rozwiązań.

?W imieniu SAP pragnę pogratulować firmie CompuTec S.A. prestiżowej nagrody SAP MEE Partner Excellence Award 2014 w kategorii SAP Business One. Nagroda dla firmy CompuTec S.A. jest odzwierciedleniem doskonałego partnerstwa z SAP i synergii wypracowanej podczas wspólnego działania dwóch liderów branży na rzecz wspólnych klientów. CompuTec realizuje wraz z SAP strategię, której celem jest zapewnienie klientom maksimum korzyści, zaś obszar współpracy obejmuje wszystkie warstwy oprogramowania, od systemu operacyjnego po aplikacje, wraz z kompleksową pomocą techniczną, zapewniając optymalne korzystanie z potencjału rozwiązania SAP Business One.

Ponadto sama istota nagrody SAP Partner Excellence Award podkreśla zalety ekosystemu partnerskiego SAP ? który pozwala rozszerzać zasięg naszego działania popartego ciągłym dążeniem do sukcesu klientów SAP.?- zaznacza Andreas Muther- Wiceprezes Kanału Partnerskiego SAP w Europie Środkowej i Wschodniej.

CompuTec S.A. dołączył do kanału partnerskiego SAP w 2006 roku i odtąd znakomicie wykorzystuje rozwiązania i innowacje technologiczne dostarczane przez SAP Business One, zapewniając swoim klientom w pełni zintegrowane, zcentralizowane rozwiązanie do swobodnego rozwoju ich przedsiębiorstw. Jednym z przykładów jest firma Krynicki Recykling S.A. (http://www.youtube.com/watch?v=6Vtkl_2EUQw), która korzysta z SAP Business One w oparciu o bazę danych w pamięci SAP HANA. Na przestrzeni ostatnich 5 lat Krynicki Recykling S.A., który jest notowany na głównym parkiecie GPW urósł czterokrotnie, a pomimo tak dynamicznego i dużego wzrostu w firmie Krynicki Recykling S.A. nie wzrosły ani koszty administracyjne, ani zatrudnienie w dziale administracyjnym tylko dlatego, że firma kilka lat wcześniej zdecydowała się na wdrożenie SAP Business One przez CompuTec S.A..

SAP FKOM jest coroczną konferencją kierownictwa, pracowników i partnerów SAP.  Jest to największe spotkanie sprzedażowe SAP, pomagające w odniesienie sukcesu w nadchodzącym roku.

Przedstawiciele SAP i partnerzy z całego regionu spotkali się w Barcelonie, aby uzyskać i wymieniać się aktualnymi informacjami na temat strategii SAP, innowacji produktowych, metodologii sprzedaży, najlepszych praktyk i możliwości rozwoju biznesu klientów SAP. W tym roku SAP FKOM gościł ponad 5000 uczestników z regionu EMEA i MEE.

Źródło SAP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy