Wiadomości Branżowe

Divante przejmuje opiekę nad sklepem internetowym Bron.pl

Teaser

Divante, Grupa OEX od kilku tygodni realizuje projekty rozwojowe e-sklepu firmy KOLTER. Firma KOLTER funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Od początku działalności zajmuje się dystrybucją artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń. Jest właścicielem Bron.pl oraz 3 innych sklepów.

Divante przejęło projekt nowego sklepu w trakcie realizacji. Wyzwaniem było dokończenie wdrożenia.

Firma Divante przejęła projekt po tym jak wcześniejszy wykonawca z powodu konieczności zamknięcia firmy, porzucił prace nad ukończeniem zlecenia. Pracownicy Divante opanowali niełatwy i dość rozbudowany projekt z wieloma niezakończonymi wątkami i problemami. Zdiagnozowali i poprawili wszystkie błędy poprzednika oraz ukończyli projekt z sukcesem i w planowanym terminie. - Mirosław Klekot, Właściciel firmy KOLTER oraz sklepu www.broń.pl

Dużą wagę położylismy na optymalizację aspektów związanych z wydajnością Magento. Wykorzystaliśmy zalecenia których część omówiliśmy na zeszłorocznej konferencji Meet Magento oraz porady które wypracowaliśmy w czasie warsztatów i współpracy z ekspertami z Magento Expert Consulting Group (eBay). ? mówi Piotr Karwatka, Wiceprezes Zarządu Divante, Grupa OEX.

Nowy sklep uruchomiono kilkanaście dni temu. Dostępny jest pod adresem: http://www.bron.pl . Obecnie trwają prace nad optymalizacją mechanizmów sklepowych.

Źródło Divante Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy