Konto online

Dodatkowe Pakiety GB w internecie mobilnym Orange 2010-07-08

Klienci korzystający z usług mobilnego internetu w Orange mogą zwiększać swój miesięczny limit transferu danych, dzięki wprowadzeniu dodatkowych pakietów danych od 0,5 GB do 2

Klienci korzystający z usług mobilnego internetu w Orange mogą zwiększać swój miesięczny limit transferu danych, dzięki wprowadzeniu dodatkowych pakietów danych od 0,5 GB do 2 GB.

Dodatkowe Pakiety GB to usługa przygotowana z myślą o klientach, którym zdarza przekraczać swój miesięczny limit transferu danych. Dzięki nim mogą mieć pewność, że w razie potrzeby łatwo zwiększą swój limit o potrzebną liczbę GB i będą mogli nieprzerwanie korzystać z dostępu do internetu.

Z usługi można korzystać we wszystkich opcjach Orange Free dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere dla firm. Do wyboru są trzy opcje:

Pakiet

Cena z VAT

0,5 GB

10 zł

1 GB

15 zł

2 GB

20 zł

Aby włączyć pakiet wystarczy wysłać SMS pod numer 196 (koszt SMS-a wg cennika oferty, z której korzysta klient), w treści wpisując: AKT 0,5 GB – dla Pakietu 0,5 GB; AKT 1 GB – dla Pakietu 1 GB; AKT 2 GB – dla Pakietu 2 GB. Usługę można także włączyć logując się na orange.pl/on-line lub kontaktując się Biurem Obsługi Klienta.

Pakiety można zamawiać wielokrotnie, jednak nie więcej niż jeden na dobę. Można z nich korzystać do końca danego okresu rozrachunkowego. W przypadku, gdy klient zleci włączenie kolejnego Pakietu, a nie wykorzystał w całości poprzedniego, jednostki danych sumują się.

http://biuroprasowe.orange.pl/pr/165225/dodatkowe-pakiety-gb-w-internecie-mobilnym-orange

A to już wiesz?  Astell&Kern dodaje wsparcie dla serwisu muzycznego TIDAL w swoich odtwarzaczach najwyższej klasy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy