Wiadomości Branżowe

?Dotacje Unijne na lata 2014-2020. Jak w praktyce pozyskać nowe dofinansowanie?. Konferencja EFWIP oraz ADM Consulting Group S.A.

Obecnie finalizowane są prace związane z uruchomieniem nowych programów operacyjnych na lata 2014 ? 2020, które umożliwią finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych i badawczo ? rozwojowych w przedsiębiorstwach. W ciągu nadchodzących 7 lat na projekty realizowane przez polskie przedsiębiorstwa przeznaczono aż 60 mld złotych!

Przedsiębiorcy chcący realizować innowacyjne inwestycje mogą skorzystać zarówno z regionalnych programów operacyjnych jak i z programów ogólnopolskich takich jak: np.: Inteligentny Rozwój, którego budżet przekracza 20 mld złotych.

Najbliższy okres daje polskim przedsiębiorcom nowe możliwości finansowania dalszego rozwoju i zapewnienia sobie przewagi konkurencyjnej na rynku. Aby z nich skorzystać, należy poznać nowe zasady przyznawania wsparcia i odpowiednio przygotować firmę, jak i projekty do nadchodzących naborów wniosków.

Europejska Fundacja Wspierania Innowacyjności i Przedsiębiorczości oraz ADM Consulting Group S.A. serdecznie zapraszają na konferencję pt:
?Dotacje Unijne na lata 2014 ? 2020. Jak w praktyce pozyskać nowe dofinansowanie?

Spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom pozyskiwania dotacji na:

  • opracowanie lub ulepszenie produktów, usług lub procesów (B+R);
  • zakup innowacyjnych maszyn urządzeń oraz technologii;
  • rozbudowę zakładów produkcyjnych oraz usługowych.

Konferencję poprowadzą eksperci ADM Consulting Group S.A., doradcy ds. projektów inwestycyjnych:

  • Arkadiusz Sylpaczuk
  • Piotr Kaliszczuk
  • Wojciech Stelmaszak

posiadający wieloletnie, bogate doświadczenie merytoryczne i praktyczne w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych i z przyjemnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie i wyjaśnią wszelkie nurtujące zagadnienia.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2014 o godzinie 10:00 w hotelu Hilton przy ulicy: Targ Rybny 1 w Gdańsku.

Szczegółowa agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronach: www.efwip.org oraz www.admgroup.pl bądź pod nr tel.: 58/782 63 16.

Warto już dziś zdobyć dodatkową wiedzę i być lepiej przygotowanym na nadchodzące możliwości, tym bardziej, że udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o firmie:

ADM Consulting Group S.A. to firma świadcząca wysokospecjalistyczne usługi doradcze dla sektora przedsiębiorstw, jednostek naukowych oraz samorządowych. Spółka specjalizuje się: w doradztwie w zakresie pozyskiwania finansowania inwestycji rozwojowych (w szczególności dotacji unijnych), doradztwie strategicznym, fuzjach i przejęciach (M&A) oraz szkoleniach biznesowych.

Od 2007 roku ADM Consulting Group świadczyła usługi doradcze blisko 550 podmiotom gospodarczym, a dzięki naszej pomocy Klienci pozyskali ponad 1,2 mld zł środków na realizacje swoich inwestycji.

Źródło ADM Consulting Group. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy