Wiadomości Branżowe

Dotpay Krajową Instytucją Płatniczą

Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zezwoliła na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej przez Dotpay SA, operatora serwisu dotpay.pl.

Przyznana zgoda to potwierdzenie świadczenia przez Dotpay usług na najwyższym poziomie. Gwarantuje bezpieczeństwo, wysoką  wiarygodność finansową, dobry poziom organizacji jak również to, że przedstawione plany nowych usług i prognozy rozwoju są obiecujące, ale zarazem realne i pewne. Teraz będziemy mogli jeszcze bardziej rozwinąć nasze skrzydła - mówi Andrzej Poniński, Prezes Zarządu Dotpay SA.

Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w projektowaniu, zarządzaniu i obsłudze globalnych i innowacyjnych płatności internetowych, gotówkowych oraz płatności realizowanych przez telefon. Oferowane rozwiązania wykorzystywane są m. in. przez międzynarodowe koncerny medialne, portale internetowe, towarzystwa ubezpieczeniowe i reasekuracyjne, biura podróży i systemy rezerwacyjne, sklepy internetowe oraz organizacje pożytku społecznego. Dotpay obsługuje kilka tysięcy sklepów internetowych, umożliwiając przyjmowanie płatności za pomocą kart kredytowych, przelewów transferowych, przelewów tradycyjnych, rat, gotówki czy Premium SMS/MMS i PayPerCall.

Źródło Dotpay. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy