Europa

Fabryka Idei producentem wykonawczym V Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych

Już w marcu V Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych. Jego producentem wykonawczym jest Fabryka Idei – agencja marketingu zintegrowanego działająca we Wrocławiu i w Warszawie.

Forum organizowane jest na zlecenie Biura Informacji Kapitałowych. Tegoroczna ? V już edycja odbędzie się 24 ? 25 marca w gmachu Teatru Lalek oraz w Hotelu Monopol we Wrocławiu. Jego patronem honorowym jest Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad i Prezydent Miasta Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Fabryka Idei zajmuje się organizacją forum w trzech wymiarach:
organizacja Forum,
oprawa promocyjna i medialna,
pozyskanie i komunikacja z uczestnikami,

Zajęliśmy się przygotowaniem wszystkich graficznych materiałów konferencyjnych, między innymi zaproszeń i programu Forum. Stworzyliśmy projekt nowego serwisu www.forumzarzadow.pl. Jesteśmy też w pełni odpowiedzialni za przygotowanie i realizację media planu. – mówi Roman Terelak z Fabryki Idei, koordynator projektu ? w tym roku, po raz pierwszy w historii oprawa medialna Forum będzie również w telewizji.
Do zadań agencji należy również koordynacja i nadzór nad ochroną, katering oraz wsparcie w organizacji imprezy klubowej dla uczestników we wrocławskim hotelu Monopol.
V edycja Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych jest edycją jubileuszową. Zbiega się z 20. rocznicą działalności Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Z tej okazji podczas Forum wręczone zostaną statuetki w kategoriach Twórca Polskiego Rynku Kapitałowego i Kreator Polskiego Rynku Kapitałowego.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=241046106

0 0 vote
Article Rating

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aj   #alno   #aniem   #ek   #roku   #tak   #tym   #zarz   #zwi

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
konto-emerytalne.pl
konto-emerytalne.pl
9 lat temu

ciekawe