Europa

Firma DCB uczestnikiem konferencji “Horyzonty Finansów”

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – wzięła udział w konferencji “Horyzonty Finansów”, która odbyła się 17 marca 2011 w hotelu Hyatt w Warszawie. Tematem przewodnim konferencji była edukacja ekonomiczna Polaków.

Podczas spotkania – przy specjalnym stoisku firmy DCB – uczestnicy konferencji mogli dowiedzieć się, jak rozpoznawać fałszywe banknoty, a także mieli możliwość poddać samodzielnej weryfikacji posiadane pieniądze. Ponadto, osoby zainteresowane problemem fałszywek mogły zapisać się na szkolenie z zakresu wykrywania podrobionych banknotów organizowane przez spółkę.

W czasie konferencji spółka DCB zaprezentowała również swój innowacyjny produkt ? niezawodną lampę kasjerską DeCoBa 1085. To nowoczesne urządzenie jest niezwykle łatwe i wygodne w obsłudze i co ważniejsze pozwala ze 100% skutecznością sprawdzić autentyczność banknotów i monet.

?Celem naszej pracy jest edukacja Polaków z zakresu wykrywania fałszywych banknotów. Konferencja ta była idealną okazją do zachęcenia Polaków do zapoznania się z problemem falsyfikatów. Stoisko DCB było do dyspozycji przez cały czas trwania konferencji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów naszego uczestnictwa w tym wydarzeniu? ? mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Organizatorem konferencji było Centrum Prawa Bankowego i Informacji (wydawcę m.in. ?Miesięcznika Finansowego BANK”) oraz Związek Banków Polskich. Do współpracy zaproszono także instytucje powiązane z szerzeniem wiedzy na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji i rozwoju lokalnego.

Informacje o firmie:
Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.
Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect na przełomie 2010/2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.
W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę ?Innowacja Handlu? w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2011.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=1114618384

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aj   #alno   #ek   #informacji   #jest   #nale   #realizacj   #roku   #równie   #tym   #zarz