Konto online

Forum Makroekonomiczne z udziałem Johna Taylora

Forum Makroekonomiczne z udziałem Johna Taylora
Organizowane już po raz trzeci przez BRE Bank Forum Makroekonomiczne to jedna z najważniejszych okazji do dyskusji na temat zagadnień światowego systemu gospodarczego. Jak co

Organizowane już po raz trzeci przez BRE Bank Forum Makroekonomiczne to jedna z najważniejszych okazji do dyskusji na temat zagadnień światowego systemu gospodarczego.

Jak co roku nie zabraknie wybitnych ekspertów dyskutujących o problemach gospodarczych – w tym roku będziemy gościć wybitnego ekonomistę Johna Taylora, autora słynnej reguły Taylora, określającej zasady prowadzenia polityki pieniężnej. Dyskusję na temat lekcji, które wyciągnęliśmy z kryzysu finansowego poprowadzi Leszek Balcerowicz, były prezes NBP. Partnerem merytorycznym forum jest CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych – organizator publicznych seminariów naukowych BRE-CASE.

Z kolei w panelu pt. “Perspektywy polskiej gospodarki” wezmą udział Dominik Radziwiłł ? podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów; Dariusz Filar – polski ekonomista, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2004?2010; Bogusław Grabowski ? Prezes Zarządu SKARBIEC AMH SA i SKARBIEC TFI S.A., były Członek Rady Polityki Pieniężnej. Dyskusję poprowadzi Ryszard Petru ? Główny Ekonomista BRE Banku.

W tym roku po raz pierwszy Forum Makroekonomiczne będzie można także obejrzeć na żywo podczas transmisji on-line na stronie głównej Bankier.pl, a także bezpośrednio na stronie transmisyjnej http://bankier.tv/live/forumbre/. Początek transmisji o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Patronat medialny nad Forum Makroekonomicznym objęły: TVN CNBC, Radio PiN oraz portal Bankier.pl. Forum odbędzie się 22 czerwca 2010 r. w Hotelu Westin w Warszawie.

http://media.brebank.pl/pr/164260/forum-makroekonomiczne-z-udzialem-johna-taylora

A to już wiesz?  Głosowanie w Komisji Transportu PE – dobre wieści dla branży transportowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy