Wiadomości Branżowe

GAZPRĄD dla firm: nowa taryfa DUON

Gdański sprzedawca energii i gazu ziemnego DUON startuje z nową taryfą dla firm. GAZPRĄD umożliwia firmom jednoczesny zakup prądu i gazu oraz spore oszczędności: nawet 8 000 złotych w trakcie trwania dwuletniej umowy. Oprócz niższych cen, odbiorcy otrzymają także coroczny bonus za zakup prądu i gazu od jednego dostawcy: nawet 1 000 złotych. 14 kwietnia wystartowała nowa oferta gdańskiego sprzedawcy energii elektrycznej i gazu DUON. Spółka zaoferowała firmom w całej Polsce GAZPRĄD, czyli łączoną ofertę sprzedaży prądu i gazu, w ramach której klient otrzymuje trzy korzyści. Pierwszą z nich jest niższa cena gazu, drugą niższa cena energii elektrycznej, zaś trzecią – specjalny bonus do 1 000 zł, naliczany za każdy rok obowiązywania łącznie umowy sprzedaży energii elektrycznej i gazu.– Jako lider w zakresie akwizycji klientów – w 2013 roku 54 procent firm zmieniających sprzedawcę gazu wybrało DUON – zauważyliśmy, że wielu polskich przedsiębiorców nadal nie korzysta z możliwości obniżenia kosztów poprzez zmianę dostawcy gazu. Ponadto firmy nie mają świadomości, iż mogą kupować gaz i energię

Gdański sprzedawca energii i gazu ziemnego DUON startuje z nową taryfą dla firm. GAZPRĄD umożliwia firmom jednoczesny zakup prądu i gazu oraz spore oszczędności: nawet 8 000 złotych w trakcie trwania dwuletniej umowy. Oprócz niższych cen, odbiorcy otrzymają także coroczny bonus za zakup prądu i gazu od jednego dostawcy: nawet 1 000 złotych.

14 kwietnia wystartowała nowa oferta gdańskiego sprzedawcy energii elektrycznej i gazu DUON. Spółka zaoferowała firmom w całej Polsce GAZPRĄD, czyli łączoną ofertę sprzedaży prądu i gazu, w ramach której klient otrzymuje trzy korzyści. Pierwszą z nich jest niższa cena gazu, drugą niższa cena energii elektrycznej, zaś trzecią ? specjalny bonus do 1 000 zł, naliczany za każdy rok obowiązywania łącznie umowy sprzedaży energii elektrycznej i gazu.

? Jako lider w zakresie akwizycji klientów ? w 2013 roku 54 procent firm zmieniających sprzedawcę gazu wybrało DUON ? zauważyliśmy, że wielu polskich przedsiębiorców nadal nie korzysta z możliwości obniżenia kosztów poprzez zmianę dostawcy gazu. Ponadto firmy nie mają świadomości, iż mogą kupować gaz i energię elektryczną od jednego podmiotu ? mówi Krzysztof Noga, Prezes Zarządu DUON Marketing and Trading SA. ? Stąd właśnie idea GAZPRĄDU, gdzie klient obok standardowych korzyści związanych z zakupem dwóch produktów od jednego dostawcy, takich jak niższe koszty i ujednolicona obsługa klienta, otrzymuje specjalny bonus zależny ilości łącznie zużywanego prądu i gazu. Wysokość premii wynosi od 500 zł do 1 000 zł rocznie.

Wygoda i duże oszczędności

Co może zyskać firma wybierając ofertę DUON? Przeciętny klient, korzystający zarówno z energii elektrycznej i gazu (taryfa energii elektrycznej C-21 oraz gazowa W-5), wybierając DUON powinien zaoszczędzić około 3 200 zł w skali roku (1 500 zł za energię elektryczną i 1 700 zł za gaz). Oprócz tego otrzyma od DUON bonus w wysokości 1 000 zł. Bonus będzie wypłacany z góry za każdy rok obowiązywania umowy z DUON na gaz i energię elektryczną. Biorąc pod uwagę, że w przypadku oferty GAZPRĄD DUON oferuje umowy dwuletnie, łączne korzyści firm to ponad 8 tysięcy złotych.

A to już wiesz?  Generali ma najlepszą likwidację szkód według klientów i poszkodowanych

? Uważamy, że w kwestii liberalizacji rynku energetycznego w Polsce nadal jest jeszcze wiele do zrobienia. Stąd pomysł na GAZPRĄD: unikalną taryfę dual fuel. Liczymy, że dzięki rozszerzeniu oferty o ten produkt, więcej podmiotów gospodarczych zdecyduje się na zmianę sprzedawcy i zmniejszy koszty otrzymania firmy ? podsumowuje Krzysztof Noga z DUON.

DUON to wiodący niezależny sprzedawca gazu ziemnego i energii elektrycznej. Jedna z najszybciej rozwijających się spółek obrotu w Polsce. Początki firmy sięgają 2000 roku, zaś obecna forma ? Grupa DUON S.A. ? funkcjonuje od 2012 roku, z powodzeniem zdobywając rynek sprzedaży energii i gazu.

DUON posiada własną infrastrukturę służącą dostawom gazu, pozyskiwanego zarówno z Polski, jak i zagranicy. Do ponad 400 km gazociągów Grupy jest przyłączone niemal 4000 klientów. W ramach segmentu obrotu Grupa DUON sprzedaje gaz ziemny i energię elektryczną odbiorcom końcowym na zasadzie Third Party Access.

Źródło DUON. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy