Wiadomości Branżowe

Grupa Pracuj w ?Wielkiej Piątce? rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE

W ogłoszonym wczoraj rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE, Grupa Pracuj S.A. uplasowała się na drugim miejscu wśród polskich firm i na piątym w gronie firm z krajów Europy Środkowej, w kategorii ?Wielka Piątka? (Big 5). Ranking skupia najszybciej rozwijające się innowacyjne firmy technologiczne w naszym regionie.

Big 5 to kategoria dla firm działających dłużej niż 5 lat, o przychodach operacyjnych powyżej 25 mln euro w ostatnim roku. W swojej czternastoletniej historii Grupa Pracuj odbierała już wyróżnienia w dwóch pozostałych kategoriach rankingu: Rising Stars i Technology Fast 50, dla przedsiębiorstw, których roczne przychody operacyjne są nie niższe niż 50 tys. euro.

Przemysław Gacek, współzałożyciel i prezes zarządu Grupy Pracuj S.A., zdradza przepis na sukces firmy: Od początku wiedziałem, że gwarancją rozwoju naszej firmy będą samodzielni, odważni, otwarci na naukę i zmianę ludzie. Takich staramy się zatrudniać i tworzyć im odpowiednie warunki do pracy. Równie ważne jest konsekwentne budowanie relacji z klientami i bardzo dobre rozpoznanie ich potrzeb. Kluczowa jest wiedza i trzymanie ręki na pulsie ? technologii czy nowych rozwiązań; ale też czerpanie z bolesnych lekcji, jakie odrobiliśmy sami, bądź stały się udziałem innych firm. Pilnujemy, by Grupa Pracuj nie była typowym liderem, który wraz z rosnącymi przychodami przestaje zauważać zmieniającą się rzeczywistość. Zależy nam, byśmy zawsze byli o krok przed innymi.

Więcej informacji i pełny raport można pobrać TUTAJ.


dostarczył infoWire.pl
Źródło pracuj.pl. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy