Finanse LIFESTYLE

Grupa Waryński – bardzo dobre wyniki sprzedaży w ostatnim roku!

Grupa Waryński – bardzo dobre wyniki sprzedaży w ostatnim roku!
Grupa Waryński zakończyła drugi rok aktywnej sprzedażowej działalności na rynku

Data publikacji: 2016-09-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Grupa Waryński – bardzo dobre wyniki sprzedaży w ostatnim roku!
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Grupa Waryński zakończyła drugi rok aktywnej sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim.

Grupa Waryński – bardzo dobre wyniki sprzedaży w ostatnim roku! LIFESTYLE, Finanse - Grupa Waryński zakończyła drugi rok aktywnej sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim.

Grupa Waryński zakończyła drugi rok aktywnej sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim. Spółka, realizująca wraz z partnerami inwestycje Miasto Wola i Stacja Kazimierz przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w okresie sierpień 2015 r. – lipiec 2016 r. uruchomiła 3 fazy projektów o łącznej liczbie 332 mieszkań. Aż 312 mieszkań znajdujących się w ofercie Grupy Waryński znalazło swoich nabywców. Wynik ten plasuje spółkę, aktywnie działającą na rynku nieruchomości zaledwie od 2 lat, w czołówce deweloperów mieszkaniowych realizujących inwestycje na Woli.
W ciągu dwunastu miesięcy, od sierpnia 2015 r., Grupa Waryński sprzedała łącznie 312 lokali, oferowanych
w ramach czterech faz inwestycji Miasto Wola oraz dwóch etapów projektu Stacja Kazimierz. Biorąc pod uwagę także wcześniejsze transakcje sprzedaży, od momentu rozpoczęcia działalności na rynku deweloperskim w 2014 r., Grupa Waryński sprzedała dotychczas łącznie blisko 650 mieszkań.
– Za nami kolejny bardzo udany rok. Najlepszym tego potwierdzeniem są wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów kolejnymi mieszkaniami, systematycznie wprowadzanymi do oferty. Jednak wyniki sprzedaży nie są naszym jedynym sukcesem w ostatnich dwunastu miesiącach. Co niezwykle istotne, po raz pierwszy w deweloperskiej historii Grupy Waryński, przekazaliśmy klientom klucze do przygotowanych przez nas mieszkań. Ukończenie realizacji pierwszych faz Miasta Wola i Stacji Kazimierz było krokiem milowym dla naszej firmy potwierdzającym, że z powodzeniem możemy rywalizować na rynku nieruchomości i koordynować proces inwestycyjny na każdym jego etapie. Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa. Stale analizujemy zapotrzebowanie klientów i przygotowujemy kolejne fazy naszych projektów. Jesteśmy przekonani, że dzięki staranności, z jaką opracowujemy naszą ofertę, nowowprowadzane lokale również będą cieszyły się dużą popularnością wśród klientów – powiedział Mirosław Łoziński, Prezes Zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
Grupa Waryński prowadzi obecnie dwa niezależne projekty mieszkaniowe na Odolanach, w ramach których
w perspektywie kilku lat powstanie blisko 1,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej niemal 100 tys. m kw. Pierwszy – Miasto Wola, w który docelowo znajdzie się ok. 820 mieszkań, współtworzony jest ze spółką Dantex. Druga inwestycja – Stacja Kazimierz to z kolei wspólny projekt Grupy Waryński i firmy Polnord, zakładający powstanie ok. 650 lokali mieszkalnych.
W sprzedaży dostępne są obecnie mieszkania 4 faz inwestycji Grupy Waryński. W drugiej części projektu Miasto Wola (budynek B) swoich nabywców znalazło już 110 ze 113 oferowanych lokali. W trzeciej fazie tej inwestycji – budynku C – w którym dostępne były 132 mieszkania, firma sprzedała 90 z nich. Z kolei, w budynku D sprzedanych zostało już 25 mieszkań w ciągu pierwszych zaledwie kilkunastu dni. Jeśli chodzi natomiast o inwestycję Stacja Kazimierz, w ofercie pozostaje II etap projektu, w którym swoich nabywców znalazło 100 ze 111 zaplanowanych lokali.
Ostatnie dwanaście miesięcy to również dynamicznie postępująca budowa kolejnych faz projektów mieszkaniowych. Spółka wraz z partnerami zawiesiła w tym okresie wiechy na dwóch nowych budynkach. Natomiast już na końcówkę III kwartału zaplanowano zakończenie budowy drugiej fazy Miasta Wola. Oprócz przygotowywania inwestycji mieszkaniowych, Grupa Waryński realizuje aktualnie również pierwszy samodzielny projekt biurowy – EQlibrium. Na biurowcu powstającym u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona w czerwcu br. zawieszono wiechę. Obecnie prowadzone są prace związane z montażem elewacji i wykończeniem przestrzeni wewnętrznych obiektu.

A to już wiesz?  Warszawska giełda chce uruchomić platformę obrotu surowcami wtórnymi. Czeka na stabilne i transparentne przepisy

Szczegółowa oferta mieszkań obu inwestycji spółki dostępna jest na stronach www.miastowola.pl i www.stacja-kazimierz.pl.  

   O Grupie Waryński

GRUPA WARYŃSKI to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa z bogatą tradycją. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest aktywność na rynku deweloperskim oraz intensywne budowanie pozycji marki na rynku nieruchomości. Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi trzy inwestycje na warszawskiej Woli
– inwestycję biurową EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza oraz dwa niezależne projekty mieszkaniowe realizowane z partnerami – Miasto Wola ze spółką Dantex oraz Stację Kazimierz z firmą Polnord. W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych, spółka Waryński Trade Sp. z o.o. Głównym akcjonariuszem Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Grupa Waryński – bardzo dobre wyniki sprzedaży w ostatnim roku! LIFESTYLE, Finanse - Grupa Waryński zakończyła drugi rok aktywnej sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy