Wiadomości Branżowe

Jacek Sak odpowiada za strategię rozwoju Media Works Print i przygotowanie wyjścia PMPG z inwestycji

Jacek Sak będzie zarządzał procesem rozwoju Media Works Print, drukarni wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Platformy Mediowej Point Group S.A. (GPW: POINTGROUP, PGM). PMPG nie wyklucza wyjścia z tej inwestycji w średniej perspektywie.  Nowy zarządzający to finansista i menadżer posiadający wieloletnie doświadczenie w branżach IT, mediach i handlu wielkopowierzchniowym. W dotychczasowej karierze

Jacek Sak będzie zarządzał procesem rozwoju Media Works Print, drukarni wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Platformy Mediowej Point Group S.A. (GPW: POINTGROUP, PGM). PMPG nie wyklucza wyjścia z tej inwestycji w średniej perspektywie. 

Nowy zarządzający to finansista i menadżer posiadający wieloletnie doświadczenie w branżach IT, mediach i handlu wielkopowierzchniowym. W dotychczasowej karierze specjalizował się w pozyskiwaniu finansowania, z sukcesami przeprowadził projekty w zakresie restrukturyzacji finansowej i organizacyjnej.

W Media Works Print jego celem będzie rozwijanie działalności, w szczególności przez konsolidację  z innymi podmiotami prowadzącymi podobną lub komplementarną działalność. Jego zadaniem będzie również przygotowanie projekcji finansowych planowanego przedsięwzięcia biznesowego i nadzór nad ich realizacją.  

Media Works Print jest częścią Grupy Kapitałowej PMPG zajmującą się działalnością poligraficzną, w tym poligrafią cyfrową,  i świadczącą usługi druku mało- i średnioformatowego oraz specjalnego. Platforma Mediowa Point Group to spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW: POINTGROUP). Do Grupy Kapitałowej PMPG należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa WPROST, wydawca tygodnika WPROST oraz spółka Orle Pióro, wydawca ?Tygodnika Do Rzeczy? Pawła Lisickiego i magazynu ?Historia Do Rzeczy?. Prezesem PMPG SA jest Michał M. Lisiecki

 

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy