Firmy

Już drugi raz w mieście królów „Klient jest Królem”

Już drugi raz w mieście królów „Klient jest Królem”
– kolejny sklep KiK w Krakowie

Od kilku lat możemy obserwować intensywny rozwój sieci sklepów KiK w Polsce. Plany ekspansyjne marki do tej pory zakładały otwieranie średnio 1 sklepu tygodniowo. W 2019 roku ta tendencja ma być podtrzymana, czego zapowiedzią jest pierwszy otwarty w tym roku KiK zlokalizowany w Krakowie.

Sieć KiK zawitała do Krakowa pod koniec 2017 roku, by z początkiem 2019 otworzyć kolejny sklep w mieście królów. 17 stycznia 550 mkw. powierzchni sprzedażowej przy ulicy Czerwone Maki 33 powitało pierwszych klientów.

– Lokalizacja każdego sklepu KiK to kwestia, która jest uwarunkowana pewnymi ogólnymi założeniami marki odnoszącymi się do powierzchni obiektu czy ilości miejsc parkingowych, ale to także efekt naszego doświadczenia, a niekiedy nawet instynktu. Zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o otwarciu kolejnego „KiK-a” w danym mieście. W przypadku Krakowa już pierwszy sklep był bardzo wyczekiwany przez klientów, o czym świadczyła chociażby ilość zapytań na fanpage’u marki na ten temat. Otwarcie drugiego sklepu KiK w stolicy małopolski było kwestią czasu i ten czas nadszedł właśnie 17 stycznia – mówi Łukasz Kudłek z działu ekspansji sieci sklepów KiK, zapewniając jednocześnie, że otwarcie drugiego sklepu w Krakowie to jeszcze nie ostatnie słowo sieci na tym terenie.

Tradycyjnie otwarcie KiK odbyło się w towarzystwie licznych atrakcji, takich jak zabawy i konkursy. Zgodnie z planami ekspansji, w najbliższym czasie kolejne sklepy mają pojawić się w Warszawie, Miliczu i Siedlcach. Marka komunikuje zamknięcie 2019 roku z liczbą ponad 300 lokalizacji w Polsce.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 500 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy