Wiadomości Branżowe

Klienci Banku BGŻ ponownie zarobili ponad 7 proc.

 

Klienci, którzy we wrześniu ubiegłego roku skorzystali z Lokaty Inwestycyjnej EUR/PLN II w Banku BGŻ, zarobili tym razem 7,70 proc. w skali roku. Produkt był dedykowany dla osób, które wybrały strategię inwestowania połączonego z bezpieczeństwem zwrotu kapitału. Oprocentowanie lokaty uzależnione było od zachowania kursu EUR/PLN w okresie od 25 września 2012 r. do 25 września 2013 roku. Tak jak przewidywali analitycy Banku BGŻ, zmniejszenie wahań kursu EUR wobec PLN w czasie trwania lokaty było skutkiem wprowadzenia programów pomocowych dla najbardziej dotkniętych kryzysem państw strefy euro. Pozwoliło to klientom odnotować duży zwrot z ulokowanego kapitału.

? To kolejny bardzo dobry wynik. Cieszymy się, że produkty Banku BGŻ przynoszą naszym klientom atrakcyjny zysk ? powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Do końca września trwa subskrypcja XXXI  Lokaty Inwestycyjnej, której oprocentowanie uzależnione jest  od wzrostu WIBOR 3M w perspektywie roku. Mam nadzieję, że wyniki lokaty będą równie atrakcyjne ? dodał Andrzej Budasz.

Lokatę inwestycyjną mógł otworzyć każdy, kto zainwestował min. 4 000 zł. W obecnej subskrypcji do otwarcia lokaty wystarczy 1 000 zł.

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy