Finanse LIFESTYLE

Kredito24.pl prezentuje na święta

Data publikacji: 2015-12-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kredito24.pl prezentuje na święta
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Ruszył konkurs: "zaPREZENTUJ się na Święta z Kredito24.pl". Zadanie polega na przesłaniu rodzinnego zdjęcia związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i zamieszczeniu go na profilu Kredito24 na facebooku. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Kredito24.pl prezentuje na święta LIFESTYLE, Finanse - Ruszył konkurs: "zaPREZENTUJ się na Święta z Kredito24.pl". Zadanie polega na przesłaniu rodzinnego zdjęcia związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i zamieszczeniu go na profilu Kredito24 na facebooku. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Ruszył świąteczny konkurs marki Kredito24: "zaPREZENTUJ się na Święta z Kredito24.pl". Zadanie polega na przesłaniu rodzinnego zdjęcia związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i zamieszczeniu go na profilu Kredito24 na facebooku.  Konkurs potrwa do 7 stycznia 2016. Na jego uczestników czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: ekspres do kawy oraz kosze produktów polskich, wiodących marek spożywczych.

Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla klientów Kredito24, lecz dla każdego, kto zechce wziąć w nim udział. Jego organizatorem jest Kreditech Polska, operator marki Kredito24.pl. Informacja o konkursie dostępna jest na fanpage’u facebookowym marki i na stronie internetowej pożyczkodawcy. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do dnia 13 stycznia 2016 roku. Następnie firma przekaże wygranym nagrody.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że budżet wielu rodzin w okresie świąt zostanie mocno nadszarpnięty, dlatego pragniemy ich zaktywizować i zaprosić do wspólnej zabawy obdarowując jednocześnie świątecznymi prezentami. Chcemy pokazać, że zależy nam na ludziach, a nasza firma istnieje po to, by im pomagać – mówi Katarzyna Davies, dyrektor zarządzający Kreditech Polska.

Platforma Kredito24 oferuje pożyczki od 300 do 3000 zł. Technologia firmy oparta jest na innowacyjnym, zbudowanym na bazie Big Data scoringu, który bada 20 000 danych. Marka, jako pierwsza na polskim rynku, za zgodą Klientów analizuje informacje pochodzące z portali zakupowych czy społecznościowych. Dzięki temu czas oczekiwania na wydanie decyzji kredytowej został skrócony do minimum.

W opinii specjalistów zajmujących się promocją online konkursy w serwisach społecznościowych i sieci należą
do najskuteczniejszych narzędzi marketingowych i często stosowane są w praktyce komunikacyjnej. Konkursy angażują uczestników i sprzyjają budowaniu więzi z marką. Dobre dopasowanie do grupy docelowej i posiadanego budżetu sprawiają, że coraz więcej firm sięga po takie formy promocji.

                                                                                   ***

O Kreditechu: Grupa Kreditech posiada tempo przychodu na poziomie 55 mln dolarów, zatrudnia 200 specjalistów z 40 krajów, a spółki zależne Kreditechu działają w sześciu krajach (Polsce, Hiszpanii, Czechach, Rosji, Meksyku i Australii). Rozwój technologii sprawił, że oferują produkty od pożyczek i mikropożyczek do bardziej złożonych usług finansowych, takich jak przedpłacone karty kredytowe. Grupa Kreditech korzysta z technologii Big Data i złożonych algorytmów w oparciu o misję budowania cyfrowego banku dla osób bez określonej zdolności kredytowej na całym świecie. Grupa Kreditech jest podzielona na dwie części: „Kredi” oznacza spółki zależne działające, jako podmioty świadczące usługi finansowe, które dostarczają kredyty dla osób prywatnych. Druga część „tech” to zlokalizowana w Hamburgu firma technologiczna – Kreditech Holding – rozwijająca technologię bankową i świadcząca usługi wspierające. Na podstawie 20 000 danych należąca do Kreditechu technologia pozwala dostawcom usług finansowych na nabycie, identyfikację, ocenę oraz wypłatę środków pieniężnych klientom w kilka sekund. Zautomatyzowany proces w połączeniu z samodoskonalącymi się algorytmami, zapewniają szybką i wygodną obsługę klienta przy jednoczesnej minimalizacji kosztów i błędów.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kredito24.pl prezentuje na święta LIFESTYLE, Finanse - Ruszył konkurs: "zaPREZENTUJ się na Święta z Kredito24.pl". Zadanie polega na przesłaniu rodzinnego zdjęcia związanego z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i zamieszczeniu go na profilu Kredito24 na facebooku. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy