Wiadomości Branżowe

Kredyt z Ratą ZawszeNajniższą gwarantuje Bank Pocztowy

Klienci chętnie wybierają kredyt z gwarancją zawsze najniższej na rynku raty. Dlatego Bank zdecydował o przedłużeniu oferty do końca marca 2015 r. Uzyskanie Kredytu z Ratą

Klienci chętnie wybierają kredyt z gwarancją zawsze najniższej na rynku raty. Dlatego Bank zdecydował o przedłużeniu oferty do końca marca 2015 r.

Uzyskanie Kredytu z Ratą ZawszeNajniższą w Banku Pocztowym jest bardzo proste. Bank gwarantuje bowiem, że zaproponuje Klientom niższą ratę kredytu niż ta, którą przedstawiły inne banki. Gwarancja dotyczy kredytów od 11 tys. zł do aż 150 tys. zł.


? Zdecydowaliśmy się na przedłużenie do 31 marca br. promocji, w ramach której gwarantujemy najniższą na rynku ratę przy kredytach gotówkowych. Wystarczy zgłosić się do nas z dokumentem potwierdzającym ofertę z innego banku, która nie jest starsza niż sprzed 14 dni, a my zaproponujmy korzystniejszą, niższą niż konkurencja ratę  ? mówi Michał Moskalik, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej.


Maksymalna wysokość kredytu gotówkowego w preferencyjnej ofercie wynosi 150 tys. zł, a okres kredytowania to 150 miesięcy. Przy kredytach do kwoty 15 tys. zł Bank nie wymaga zgody współmałżonka.


O kredyt można wystąpić w Placówkach i Mikroodziałach Banku Pocztowego, jak również w sieci Placówkach Poczty Polskiej. Wystarczy przyjść
z dwoma dokumentami tożsamości (w tym dowodem osobistym) oraz pozytywną decyzją kredytową lub podpisaną umową o kredyt w innym banku, jeśli od ich podpisania nie upłynęło więcej niż 14 dni.


Szczegółowy Regulamin promocji znaleźć można na stronie www.pocztowy.pl.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy