Konto online

Livingmedia partnerem Gazety Bankowej

Firma Livingmedia, producent platformy do komunikacji wideo w biznesie, rozpoczęła współpracę z Gazetą Bankową w zakresie transmisji online z gali konkursów – Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2010 oraz Hit Roku dla Instytucji Finansowych 2011, która odbędzie się 17 marca br. w Warszawie.

W ramach współpracy firma Livingmedia udostępni organizatorom autorską platformę do transmisji wideo (http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/). Dzięki streamingowi online widzowie w internecie będą mogli śledzić na bieżąco wyniki konkursów na specjalnie przygotowanej stronie. Dodatkowo, firma Livingmedia przekaże skrót wydarzenia w wersji VoD organizatorom, który następnie zostanie udostępniony internautom.

Statuetka ?Lidera informatyki? jest corocznie przyznawana w kilku kategoriach: systemy transakcyjne, systemy back office, bankowość elektroniczna i e-finanse. Prestiżowy tytuł z roku na rok coraz trudniej osiągnąć. W konkursie Hit Roku dla Instytucji Finansowych 2011 wyróżnione zostają najlepsze rozwiązania, proponowane w nadchodzącym roku przez dostawców IT. Tegoroczni laureaci zostaną ogłoszeni przez Kapitułę Konkursu 17 marca br. podczas Wielkiej Gali Technologicznej, która odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Więcej informacji na temat konkursów znajduje się na stronie: http://www.konkursytechnologiczne.gb.pl/

* * *

O firmie Livingmedia Sp. z o.o.

Livingmedia sp. z o.o. oferuje innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w obszarze webcastingu: od rejestracji i obsługi technicznej konkretnych transmisji live oraz eventów wideo, poprzez udostępnienie konsoli umożliwiającej obsługę całokształtu komunikacji wideo w firmie, po tworzenie dedykowanych rozwiązań. Rozwiązania Livingmedia wykorzystywane są przez firmy i korporacje do transmisji online (live i VoD) m.in. konferencji prasowych, spotkań zarządów, WZA, szkoleń czy prezentacji. Livingmedia to także wsparcie techniczne, szkolenia pracowników oraz zaawansowane wdrożenia.

Firma Livingmedia została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości 2010.

Więcej o usłudze: http://platforma.livingmedia.pl/live/090824001/
Więcej o platformie: http://www.livingmedia.pl/
Blog firmowy: http://blog.livingmedia.pl

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=1556742722

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy