Wiadomości Branżowe

Lokata Bardzo Osobista w Banku BGŻ

 

W ofercie Banku BGŻ dostępny jest nowy produkt depozytowy dla klientów Bankowości Osobistej - Lokata bardzo osobista. Można ją założyć poprzez system eBGŻ lub zlecić to osobistemu Doradcy.
Dzięki interaktywnym suwakom klienci mogą wybrać kwotę, którą chcą ulokować, zaznaczyć interesujący ich termin i jeszcze przed założeniem lokaty, za pomocą dynamicznego wykresu ilustrującego korzyści, otrzymają informację o wielkości spodziewanego zysku.

? To innowacyjne rozwiązanie daje klientowi możliwość dobrania okresu ulokowania (nadwyżek finansowych/oszczędności/) pieniędzy od 1 dnia do 24 miesięcy. Stałe oprocentowanie wynosi nawet 3,65 proc. w skali roku i jest uzależnione od wartości lokaty oraz okresu oszczędzania ? powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Interaktywny  wykres  pozwala od ręki porównać zysk, jaki osiągniemy, wybierając inny okres lokaty ? dodał Andrzej Budasz.

Minimalna kwota wymagana do otwarcia lokaty wynosi 1000 zł.
Bankowość Osobistą, dedykowaną klientom VIP, oferujemy w Banku BGŻ od niespełna roku. Działamy dynamicznie, rozwijając kolejne funkcjonalności i ułatwienia dla klientów, aby spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających.
Dbamy o długotrwałe relacje oparte na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i komforcie obsługi poprzez  Osobistego Doradcę Bankowego i wygodny dostęp do naszych usług w Internecie.
? Lokata Bardzo Osobista to kolejny i nie ostatni w tym roku krok w drodze do realizacji celu jakim jest kompetentna  opieka nad finansami wyjątkowej grupy klientów w Banku BGŻ - powiedziała Agnieszka Siekierska, kierownik Wydziału Zarządzania Sprzedażą dla Klientów Bankowości Osobistej w Banku BGŻ.

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy