Wiadomości Branżowe

MEDI – sytem – zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu

Teaser

INFORMACJA PRASOWA                                                        Warszawa,  dnia 4 kwietnia 2014r. 

Zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu w firmie MEDI ? system.

Z dniem 31 marca br. Marcin Zawadzki, wieloletni prezes Spółki, zakończył pracę na tym stanowisku, jednocześnie obejmując funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej. Nowym Prezesem została Pani Beata Leszczyńska.    

MEDI ? system powstał w 2001 roku, specjalizuje się w opiece długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej, oferując pacjentom ponad 600 miejsc w sieci placówek w Warszawie i okolicach. Ośrodki specjalizują się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej i kardiologicznej oraz usługach opiekuńczo ? leczniczych. Działają w oparciu o kontrakty z NFZ, prowadząc także usługi pełnopłatne i systematycznie rozwijając ten sektor działalności. Ośrodek ?Konstancja II? to największy w kraju 60 - łóżkowy oddział dedykowany pacjentom (dorosłym i dzieciom) wymagającym stałej wentylacji respiratorem. Aktualnie dobiegła końca kolejna inwestycja Spółki ? budowa najnowocześniejszego, 150 łóżkowego ośrodka Marianna II.

Marcin Zawadzki założył firmę w 2001 roku i od tego czasu był jej Prezesem. W 2010 roku spółka pozyskała inwestora finansowego - fundusz Highlander Partners.

?Z ogromną satysfakcją współtworzyłem firmę MEDI ? system, wpływając na jej ciągły i dynamiczny rozwój. Uważam, że moja misja na stanowisku Prezesa Zarządu dobiegła końca. Obecnie będę pracował nad strategicznym wsparciem jej rozwoju jako Przewodniczący Rady Nadzorczej, działając w szerokim otoczeniu biznesowym i rynkowym .? ? komentuje Marcin Zawadzki, który pozostaje udziałowcem firmy.

Od dnia 31 marca br. Prezesem jest Pani Beata Leszczyńska, wcześniej związana ze spółką ENEL ? MED. ?Moją rolą jest dalszy rozwój firmy, szczególnie stworzenie sieci placówek w innych regionach kraju oraz skupienie się na sektorze usług komercyjnych.? ? uważa Beata Leszczyńska.

Beata Leszczyńska

Absolwentka Wydziału Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz MBA dla Kadry Medycznej na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Związana od 15 lat z branżą farmaceutyczną i medyczną. Pierwsze doświadczenia jako przedstawiciel naukowy w firmach ALTANA PHARMA oraz NUTRICIA. Kolejne kroki jako Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie PROMED S.A.. Dalszy rozwój zawodowy związany był z prywatnym sektorem medycznym w firmie LUX MED. a następnie od 2008 z firmą Centrum Medyczne ENEL-MED. S.A gdzie początkowo odpowiadała za zarzadzanie siecią 10 placówek diagnostyki obrazowej jako Dyrektor Pionu Diagnostyki a następnie dodatkowo dwóch szpitali, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Szpitali i Diagnostyki.

Źródło Headlines. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy