Konto online

Możesz mieć kredyt jak VIP

Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę kredytów mieszkaniowych Premium Plus. Teraz marża kredytowa dla nowo udzielanych kredytów wynosi tylko 1.7%, przy 0% prowizji za udzielenie

Bank Pekao SA przygotował specjalną ofertę kredytów mieszkaniowych Premium Plus. Teraz marża kredytowa dla nowo udzielanych kredytów wynosi tylko 1.7%, przy 0% prowizji za udzielenie kredytu. Dodatkowo klient może liczyć na atrakcyjną prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu, bezpłatny pakiet Eurokonto Premium Plus oraz wyjątkową obsługę w ramach Centrum Doradztwa VIP.

Kredyt mieszkaniowy z marżą 1,7% (w całym okresie kredytowania) jest udzielany w Centrum Doradztwa VIP Pekao SA, choć starać się o niego może każdy, kto osiąga dochody netto w wysokości min. 7.500 PLN – indywidualnie lub łącznie na gospodarstwo domowe (rozumiane jako wspólny dochód małżonków) lub otrzyma kredyt mieszkaniowy w wysokości min. 300.000 PLN. Klient taki uzyska w Banku status klienta VIP i będzie mógł skorzystać z obsługi indywidualnej w ramach Centrum Doradztwa VIP, w tym z pomocy Doradcy Osobistego.

Dodatkowo w ramach oferty specjalnej klient otrzyma bezpłatnie przez 24 miesiące pakiet Eurokonto Premium Plus wraz ze wszystkimi przywilejami, takimi jak: korzystne oprocentowanie bieżących środków na koncie, bezpłatny dostęp do konta przez Internet, telefon i sms, bezpłatne przelewy przez Internet i zlecenia stałe, bezpłatne prowadzenie rachunku oszczędnościowego Dobry Zysk ze swobodą wpłat i wypłat bez utraty odsetek, bogaty zakres Ubezpieczenia Assistance.

Wprowadzając nową uatrakcyjnioną ofertę cenową kredytów hipotecznych, Pekao chce zwiększyć ilość składanych wniosków kredytowych i będzie dążył do osiągnięcia 15-16 proc. udziału w rynku kredytów hipotecznych na koniec roku 2010, co też zapowiadała Prezes Zarządu Banku Alicja Kornasiewicz w maju 2010 podczas prezentacji wyników I kwartału 2010. Wprowadzenie wyjątkowo atrakcyjnej na rynku oferty kredytu mieszkaniowego Premium Plus to pierwszy krok do realizacji tej strategii.

– Kredyt mieszkaniowy Premium Plus poszerza portfolio Centrum Doradztwa VIP i jest jednocześnie zaproszeniem dla nowych klientów do skorzystania z naszej oferty indywidualnej obsługi w ramach segmentu klienta zamożnego – mówi Mateusz Gołąb, Dyrektor Departament Klienta Zamożnego, który odpowiada za wprowadzenie tej nowej oferty w Banku. ­- Liczymy, że dzięki atrakcyjnym warunkom ilość przyjmowanych wniosków kredytowych w Pekao zwiększy się do ok. 3 tysięcy miesięczne.

Specjalne warunki na kredyt mieszkaniowy Premium Plus będą obowiązywać do 30 września 2010 roku. Produkty objęte ofertą to: preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami, złotowy mieszkaniowy kredyt hipoteczny oraz budowlano-hipoteczny, kredyt remontowy i kredyt w ramach Eurokonta Hipotecznego Plus. Zgodnie ze swoją wieloletnią strategią, Bank Pekao SA udziela kredytów hipotecznych w złotych (w walutach obcych wyłącznie dla klientów osiągający przychody w tej walucie).

—————————————————————-

Bank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje drugą co do wielkości siecią oddziałów (ponad 1000 placówek w całym kraju) oraz siecią ponad 4000 bezpłatnych bankomatów w Polsce i 20 000 w całej Europie. Bank Pekao SA obsługuje ponad 5 milionów klientów. Bank Pekao SA w 2010 roku otrzymał tytuł “Najcenniejszej polskiej firmy 2009 r.” tygodnika “Newsweek” i AT Kearney Trzykrotnie zdobył tytuł Najlepszego Banku w Polsce w roku 2005, 2008 oraz 2009 przyznawany przez magazyn ?Euromoney”, tytuł Najlepszego Polskiego Banku w roku 2006, 2009 oraz 2010 magazynu ?Global Finance”, a także trzykrotnie był uznawany za Najlepszy Bank w Polsce w roku 2009, 2008 i 2004 przez magazyn ?The Banker” . Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która jest silnie zakorzeniona w 22 europejskich krajach, prowadzi ponad 9800 placówek oraz zatrudnia ponad 165 tys. osób, stanem na koniec 2009 roku.
http://media.pekao.com.pl/pr/163278/mozesz-miec-kredyt-jak-vip

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy