Wiadomości Branżowe

MultiBank: pożyczka dla firm z marżą 3,95 proc.

Teaser

Do końca października klienci MultiBanku, którzy zdecydują się skorzystać z pożyczki dla firm, zapłacą za nią mniej. W ramach oferty ?Promocja na szóstkę?, przez pierwsze dwanaście miesięcy marża pożyczki wyniesie zaledwie 3,95 proc.

? Oferta dostępna jest dla obecnych oraz nowych klientów i obejmuje zarówno uzyskanie nowego finansowania, jak i refinansowanie zobowiązania w innym banku ? mówi Jacek Kalista, kierujący Wydziałem Kredytów Niezabezpieczonych dla Firm w mBanku i MultiBanku.

Aby wziąć udział w ?Promocji na szóstkę? wystarczy w październiku złożyć wniosek o pożyczkę dla firm, z okresem spłaty nie krótszym niż osiemnaście miesięcy oraz być posiadaczem rachunku bieżącego w MultiBanku. Oczywiście rachunek można założyć w momencie złożenia wniosku. Pożyczka sprzedawana jest w każdym kanale wnioskowania, czyli zarówno w placówkach MultiBanku, jak i w internecie czy za pośrednictwem multilinii banku.

Zgodnie z warunkami promocji, przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pożyczkę z Ubezpieczeniem Spłaty Rat Kredytu Krótkoterminowego dla Firm, mogą liczyć na obniżenie marży w pierwszych dwunastu miesiącach do zaledwie 3,95 proc. Po tym czasie marża wyniesie 6,1 proc. Bez ubezpieczenia, wysokość marży to odpowiednio 5,95 proc. i 9,1 proc. Proponowane ubezpieczenie chroni przedsiębiorcę na wypadek  poważnej choroby i związanymi z tym trudnościami w spłacie raty. W  okresie niezdolności do wykonywania działalności,  ubezpieczyciel może nawet przez sześć miesięcy regulować za klienta należności z tytułu spłaty rat pożyczki.

Maksymalna wysokość pożyczki oferowanej na promocyjnych warunkach to 100 tys. zł. Bez dodatkowych kosztów można skorzystać z 3-miesięcznej karencji w spłacie rat kapitałowych.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 Kodeksu cywilnego. Pełna oferta BRE Banku wraz z regulaminami będącymi jej integralną częścią jest dostępna na stronach: www.brebank.plwww.mbank.pl i www.multibank.pl

Źródło BRE Bank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy