Konto online

Najciekawsze artykuły NYT na monsterpolska.pl

Od dziś w Poradniku Kariery serwisu monsterpolska.pl, co poniedziałek publikowane będą najciekawsze artykuły biznesowe, wybierane z płatnych baz The New York Times Syndicate. Współpraca podjęta

Od dziś w Poradniku Kariery serwisu monsterpolska.pl, co poniedziałek publikowane będą najciekawsze artykuły biznesowe, wybierane z płatnych baz The New York Times Syndicate. Współpraca podjęta w ramach strategicznego partnerstwa serwisu Monster z dziennikiem New York Times to jedno z działań, mających na celu dostarczenie specjalistom profesjonalnej wiedzy na temat poszukiwania pracy oraz rekrutacji.

1266296_morpho_peleides_4[1]

Materiały publikowane w serwisie monsterpolska.pl pochodzić będą z harvardzkich baz biznesowych – Harvard Business Monday Morning, Harvard Management Update, Global Business Perspectives, jak również z bazy Suzy & Jack?a Welch ? ?Winning?.

Autorami artykułów są wykładowcy z czołowych międzynarodowych szkół biznesowych, firm konsultingowych oraz instytucji badawczych, m.in. INSEAD, Wharton Business School oraz Yale Global Online. Publikacje będą poświęcone aktualnym trendom rynkowym i wybranym zagadnieniom związanym z szukaniem pracy, rekrutacją, zarządzaniem, przywództwem oraz rozwojem zawodowym.

?Współpraca z dziennikiem New York Times od paru lat realizowana jest z sukcesem na terenie USA oraz Kanady. Od teraz objęła również Polskę, Rosję oraz cały region Europy Środkowo ?Wschodniej. Jednym z naszych głównych priorytetów na ten rok jest dostarczanie naszym użytkownikom najwyższej jakości wiedzy biznesowej. Współpraca z prestiżowymi partnerami, takimi jak New York Times czy Careerplayer.com to kolejny krok w tym kierunku? ? powiedział Jaroslav Macnar, Marketing Director Eastern Europe.

Wszystkie materiały udostępniane będą użytkownikom bezpłatnie, w oryginalnej wersji językowej uzupełnionej o słowniczek, na okres 30 dni. Dziennik New York Times to jeden z ponad 20 nowych partnerów merytorycznych pozyskanych przez serwis monsterpolska.pl w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Informacje dodatkowe:

Monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 10 lat, wcześniej jako jobpilot.pl. Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

Firma Monster Worldwide została założona w 1994 roku przez Jaffa Taylora. Obecnie marka Monster jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Na sieć Monster składają się lokalne strony w ponad 60 krajach.

Słowa kluczowe:

Monster, monsterpolska.pl, praca, rekrutacja, kariera, New York Times

http://monster.netpr.pl/pr/164261/najciekawsze-artykuly-nyt-na-monsterpolska-pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy