Wiadomości Branżowe

Najnowsze urządzenia USG ZyXELa ? pełna kontrola i bezpieczeństwo dla sieci firmowej

Urządzenia USG ochronią dane firmowe, użytkowników oraz własności intelektualne przed zewnętrznymi i wewnętrznymi atakami. Poza serią ZyXEL ?Advanced? i ?Performance?, dostępna jest już seria USG ?Extreme? spełniająca wymagania średnich i dużych przedsiębiorstw.

Ze względu na szybki rozwój technologii chmur osobistych oraz trendu BYOD (Bring Your Own Device), kompleksowe, funkcjonalne i łatwe w zarządzaniu systemy ochrony stały się niezbędne w każdej firmie. Najnowsza seria ZyXEL NGFW (Next Generation Firewalls) jest odpowiednia do tego typu zadań i zapewnia optymalną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności.

Ochrona i kontrola

Urządzenia USG1100 i USG1900 zapewniają ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, dzięki systemom antywirusowym, które powstały przy współpracy z wiodącym partnerem, firmą Kaspersky Lab oraz zapewniają stopniowaną kontrolę nad nowoczesnymi aplikacjami. Wraz z najnowszą serią ZyXEL NGFW przedsiębiorcy nie muszą martwić się internetowymi zagrożeniami, spamem i portalami obniżającymi produktywność pracowników. Urządzenia USG np. umożliwiają korzystanie z komunikatora na Facebooku, ale blokują gry z Facebooka i umożliwiają nadawanie priorytetów aplikacjom oraz regulują przepustowość dla treści pobieranych z portalu YouTube. Dotyczy to ponad 3000 aplikacji zgromadzonych na portalu Facebook.

 

Model

USG1100

USG1900

Rekomendowane dla ilości użytkowników

200 ? 350

350 ? 500

Przepustowość Firewalla

6.0 Gbps

7.0 Gbps

Przepustowość VPN

800 Mbps

900 Mbps

 Cena urządzenia sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to:

  •  USG1100 UTM BUNDLE ? 2424 Euro
  • USG1900 UTM BUNDLE - 3659 Euro

 Urządzenia można nabyć poprzez dystrybutorów ZyXELa: AB, Action, eD'system, RRC czy Veracomp. Więcej informacji o rozwiązaniach marki ZyXEL można znaleźć na stronie www.zyxel.pl.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ZYXEL. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy