Wiadomości Branżowe

Netia zapewni łączność Sejmowi RP

Netia podpisała czteroletnią umowę z Kancelarią Sejmu RP na świadczenie usług głosowych. Tym samym Netia jest obecnie jedynym operatorem, który dostarcza usługi telefonii stacjonarnej dla Sejmu i Senatu RP. Netia – pokonując czterech konkurentów - wygrała przetarg zorganizowany przez Kancelarię Sejmu RP na „Świadczenie usługi telekomunikacyjnej telefonii stacjonarnej wraz z

Netia podpisała czteroletnią umowę z Kancelarią Sejmu RP na świadczenie usług głosowych. Tym samym Netia jest obecnie jedynym operatorem, który dostarcza usługi telefonii stacjonarnej dla Sejmu i Senatu RP.

Netia ? pokonując czterech konkurentów - wygrała przetarg zorganizowany przez Kancelarię Sejmu RP na ?Świadczenie usługi telekomunikacyjnej telefonii stacjonarnej wraz z dostawą niezbędnego dla świadczenia usługi wyposażeniem?. Umowa została zawarta na okres 4 lat, jej wartość to blisko 450 tys. zł brutto.

Dzięki wygranej w przetargu, Netia, jako jedyny operator telekomunikacyjny na naszym rynku, będzie świadczyć swoje usługi, zarówno dla Kancelarii Sejmu RP, jak i Kancelarii Senatu RP (z którą to podpisała czteroletnią umowę 17 marca br.)

W przetargu ogłoszonym przez Kancelarię Sejmu RP, brały również udział firmy: DID, Orange, GTS oraz Exatel.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Netia. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy