Wiadomości Branżowe

Nowe bonusy dla klientów produktów inwestycyjnych Generali

Jesienna oferta promocyjna w programie inwestycyjnym Generali Beneficio oraz ochronno-oszczędnościowym Generali ProFamilia Stymulowanie potrzeb zabezpieczenia rodziny oraz długoterminowego oszczędzania Warszawa, 17 listopada 2011. Zwiększając
 • Jesienna oferta promocyjna w programie inwestycyjnym Generali Beneficio oraz ochronno-oszczędnościowym Generali ProFamilia
 • Stymulowanie potrzeb zabezpieczenia rodziny oraz długoterminowego oszczędzania

Warszawa, 17 listopada 2011. Zwiększając konkurencyjność swoich produktów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy coraz częściej szukają ubezpieczeń spełniających zarówno funkcję ochronną jak i oszczędnościową, Generali Życie zdecydowało się wprowadzić specjalną ofertę promocyjną powiązaną z zawarciem ubezpieczenia Generali Beneficio oraz Generali ProFamilia. Środki wpłacone przez klientów na poczet umów zawartych w okresie promocji, czyli do 24 grudnia br. będą automatycznie powiększane nawet o 6% dodatkowej alokacji.

Generali Beneficio- to program inwestycyjny dla osób poszukujących nowoczesnych i efektywniejszych form pomnażania kapitału oraz preferujących regularne i długoterminowe formy inwestowania oszczędności na przyszłość poprzez fundusze kapitałowe.

Generali ProFamilia to rozwiązanie dla osób, które chcą jak najlepiej zadbać o przyszłość najbliższych, zapewnić sobie spokój, a bliskim dobry standard życia poprzez inwestowanie w fundusze kapitałowe.

6% więcej środków na inwestycje w Generali Beneficio

Każdy klient, który w okresie trwania promocji zdecyduje się zawrzeć umowę ubezpieczenia Generali Beneficio i będzie regularnie opłacał składki, w pierwszą rocznicę umowy otrzyma do rachunku składek regularnych jednostki o wartości 6% składek opłaconych w pierwszym roku trwania umowy. Dodatkowa alokacja środków nie będzie wpływać na koszty ponoszone przez Klienta.

2% więcej środków na konto składek dodatkowych Generali Beneficio

Dodatkowo każdy klient, który zawarł umowę w ramach produktu Generali Beneficio ze składką regularną lub uczyni to w czasie trwania promocji oraz dodatkowo w tym okresie będzie wpłacał składki na rachunek dodatkowy, na początku 2013 roku otrzyma dodatkowe jednostki o wartości 2% składek dodatkowych wpłaconych w okresie promocji, czyli od 12 listopada do 24 grudnia 2011 r. Jednostki będą dopisane do rachunku składek dodatkowych, o ile klient w roku 2012 nie wypłaci żadnych kwot z tego rachunku.

Dodatkowa alokacja środków nie będzie wpływać na koszty ponoszone przez Klienta.

Program promocyjny skierowany jest zarówno do nowych jak i dotychczasowych klientów Generali.

Zalety produktu Generali Beneficio:

 • bogata oferta inwestycyjna: 43 fundusze zróżnicowane geograficznie i przedmiotowo
 • możliwość zrównoważenia inwestycji giełdowych, inwestycjami w światowe fundusze surowcowe i nieruchomości
 • brak potrzeby poddawania się badaniom medycznym przed zawarciem umowy
 • bezpłatna ochrona
 • obsługa polisy za pośrednictwem Internetu
 • prosta konstrukcja
 • zróżnicowana wieloletnia (10+) inwestycja
 • przyjazne klientowi funkcjonalności
 • optymalne i transparentne koszty obsługi

Generali ProFamilia – 12 składka gratis

Każdemu klientowi, który zdecyduje się zawrzeć w okresie promocji umowę w ramach ubezpieczenia ProFamilia wraz z umową dodatkową prowadzenia Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz który będzie regularnie opłacał składki, Generali przekaże na rachunek umowy ProFamilia kwotę w wysokości 12-stej składki należnej w pierwszym roku ubezpieczenia. Wpłata pokryje koszt składki do wysokości 760 zł. Program promocyjny dotyczy umów ze składką miesięczną.

Zalety produktu Generali ProFamilia:

 • ubezpieczenie łączące bieżącą ochronę z możliwością gromadzenia kapitału do wykorzystania w przyszłości
 • możliwość dostosowania parametrów polisy (suma ubezpieczenia, zakres ochrony) do bieżących potrzeb ubezpieczonego
 • szeroki zakres umów dodatkowych umożliwiających rozszerzenie zakresu ochrony
 • bezterminowość umowy

 „Celem akcji jest zachęcenie klientów do zawarcia umowy, zapewniającej bezpieczeństwo finansowe rodziny w sytuacjach nieprzewidzianych wraz z możliwością długoterminowego oszczędzania na przyszłość. Linia naszych produktów i powiązane z nimi promocje skierowane są do tych wszystkich, którzy cenią sobie możliwości inwestycje naszych programów oraz zalety klasycznego ubezpieczenia. Poprzez promocje chcemy także zachęcać naszych klientów do myślenia o przyszłości i inwestowania środków wzbogacających ich przyszły kapitał emerytalny ” -  podkreśla Mariusz Zagajewski, Dyrektor Departamentu Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie i Emerytalnych.

Powyższe promocje trwają od 14 listopada do 24 grudnia 2011r. i są dostępne w wybranych oddziałach. Więcej informacji znajduje się na stronie www.generali.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy