Wiadomości Branżowe

Nowy członek Zarządu ATM Grupy

Przemysław Kmiotek został 22 maja 2014 r. nowym członkiem Zarządu ATM Grupy S.A. Kierujący od założenia w 2012 r. aż do teraz kanałem ATM Rozrywka, nadal będzie się zajmował działalnością nadawczą, eventową i spółką Baltmedia. Z ATM Grupą Przemysław Kmiotek związany jest od marca 2001 roku. Był kierownikiem produkcji przy najpopularniejszych telewizyjnych

Przemysław Kmiotek został 22 maja 2014 r. nowym członkiem Zarządu ATM Grupy S.A. Kierujący od założenia w 2012 r. aż do teraz kanałem ATM Rozrywka, nadal będzie się zajmował działalnością nadawczą, eventową i spółką Baltmedia.

Z ATM Grupą Przemysław Kmiotek związany jest od marca 2001 roku. Był kierownikiem produkcji przy najpopularniejszych telewizyjnych programach takich jak: ?Bar?, ?Chcę być piękna?, ?Ja to wiem?. Produkował m.in. ?Big Brothera?, ?Fabrykę Gwiazd? oraz seriale telewizyjne: ?Na krawędzi?, ?Ojciec Mateusz?.

W 2009 r. został członkiem Zarządu spółki Baltmedia należącej w całości do ATM Grupy. Od 2012 r., aż do teraz, jest dyrektorem zarządzającym kanału ATM Rozrywka.

Przemysław Kmiotek jest absolwentem wrocławskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. Związany z Wrocławiem od urodzenia, prywatnie żonaty, ojciec trzech córek, wielki miłośnik futbolu.


dostarczył: infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy