Wiadomości Branżowe

Odśwież swoją Symfonię na wiosnę

Teaser

Z początkiem kalendarzowej wiosny Sage sp. z o.o., wiodący producent i dostawca oprogramowania i usług dla segmentu MSP w Polsce, uruchomił specjalną ofertę handlową, pod hasłem ?Odśwież swoją Symfonię na wiosnę!?.
Mali i średni przedsiębiorcy ? dotychczasowi użytkownicy Symfonii ? mogą teraz zaktualizować oprogramowanie do najnowszych wersji 2014 z atrakcyjnym upustem.

Wiosenna oferta skierowana jest do Klientów Sage, którzy posiadają nieaktualne wersje wybranych programów Symfonii: Finanse i Księgowość, Handel, Kadry i Płace oraz Środki Trwałe. W ramach przygotowanej propozycji, aktualni Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów promocyjnych na zakup aktualizacji programu wraz z abonamentowymi wsparcia.

Celem nowej promocji jest zachęcenie Klientów do korzystania zawsze z najnowszych wersji oprogramowania.

Promocja obowiązuje do 25 czerwca 2014 r.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie, głównie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Spółka wchodzi w skład Sage Group plc ? należącej do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Posiada oddziały w Bytomiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów i partnerów biznesowych na terenie całego kraju.
Oferta firmy obejmuje m.in. System Zarządzania Forte ? zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw ? oraz 2 linie produktów dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw: System Symfonia i Symfonia Start.
Od maja 2011 r. do oferty firmy dołączony został międzynarodowy system Sage ERP X3 ? globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych przedsiębiorstw.

http://www.sage.com.pl

http://g.co/maps/nky9n 

http://blog.sage.com.pl 

Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy