Wiadomości Branżowe

Odświeżony serwis Generali.pl

Grupa Generali Polska odświeżyła oprawę graficzną swojej strony internetowej www.generali.pl. Zmiana jest efektem ujednolicania serwisów firm należących do Grupy Generali na całym świecie.

W kwietniu Grupa Generali Polska pokazała nową oprawę graficzną swojego serwisu internetowego www.generali.pl. Na stronie głównej zmieniła się struktura informacji, a wraz z nią menu nawigacyjne, które wprowadza nowe, prostsze zasady poruszania się pomiędzy sekcjami poświęconymi poszczególnym produktom.

Serwis www.generali.pl otrzymał również nową czcionkę oraz układ i layout boxów produktowych, dzięki czemu stał się nie tylko bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze, ale także bardziej elegancki.

Dodatkowo, Generali udostępniło interaktywną wyszukiwarkę placówek medycznych. Jest to kolejne rozwiązanie usprawniające obsługę Klienta zintegrowane ze stroną www.

Zmiany te są efektem prac nad wizerunkiem marki Generali w Internecie i dotyczą wszystkich serwisów internetowych firm należących do Grupy Generali na całym świecie. Ich celem jest ujednolicenie serwisów i zwiększenie rozpoznawalności ich unikalnego charakteru.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy