Wiadomości Branżowe

Ostatnia szansa dla startupów na zgłoszenie się do programu akceleracyjnego AccelUp

Jeszcze tylko do końca listopada można składać aplikacje do czwartej, ostatniej rundy programu akceleracyjnego AccelUp. Program współorganizują Santander Bank Polska i akcelerator Accelpoint. Na uczestników czeka bezzwrotne dofinansowanie w wysokości do 200 tys. PLN, mentoring i wsparcie ekspertów.

Program AccelUp jest oparty na intensywnej współpracy dojrzałych startupów, oferujących rozwiązania gotowe do wdrożenia, których innowacyjne mogą znaleźć zastosowanie w działaniach banku. W trakcie realizacji 4 rund akceleracyjnych, przez najbliższe dwa lata, startupy technologiczne i z domeny Fintech otrzymają wsparcie w wysokości do 200 tys. złotych i 100 godzin doradczych. Rekrutacja trwa do 30 listopada bieżącego roku.

Przed nami ostatnia runda programu. Ze względu na trudną sytuację wywołaną pandemią COVID-19, rzeczywistość mocno zweryfikowała bieżące potrzeby biznesowe, które muszą zostać jak najszybciej dopasowane do nowych wymagań klientów bankujących w Polsce. Z tego powodu, w czwartej rundzie stawiamy na stabilne rozwiązania w wielu obszarach związanych z digitalizacją usług. Wierzę, że przy tak zdefiniowanym zakresie zainteresowania, będziemy w stanie dotrzeć do szerokiego grona przedsiębiorców i w wyniku wspólnych prac dostarczyć realną wartość dla sektora bankowego – komentuje Dariusz Paczewski, Digital & Innovation Leader z Santander Bank Polska.

Na tym etapie programu akceleracyjnego, Santander Bank Polska poszukuje innowacji z zakresu: big data & machine learning, automatyzacja procesów i digitalizacja, bezpieczeństwo, optymalizacja współczynników konwersji i cyfrowa sprzedaż, otwarta bankowość API, tokenizacja aktywów i rozproszony rejestr oraz e-commerce.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu i zgłoszeń do programu znaleźć można na stronie: https://accelpoint.pl/accelup/apply

 


dostarczył infoWire.pl

Similar Posts