Finanse LIFESTYLE

Płatności bez PIN do 100 zł w Toyota Bank

Toyota Bank Polska zwiększył limit dla zbliżeniowych płatności kartą bez konieczności podawania PIN do kwoty 100 zł. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy dokonać transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN lub dokonać transakcji w

Data publikacji: 2020-04-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Płatności bez PIN do 100 zł w Toyota Bank
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Toyota Bank Polska zwiększył limit dla zbliżeniowych płatności kartą bez konieczności podawania PIN do kwoty 100 zł. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy dokonać transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN lub dokonać transakcji w bankomacie.

Płatności bez PIN do 100 zł w Toyota Bank LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank Polska zwiększył limit dla zbliżeniowych płatności kartą bez konieczności podawania PIN do kwoty 100 zł. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy dokonać transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN lub dokonać transakcji w bankomacie.

Toyota Bank Polska zwiększył limit dla zbliżeniowych płatności kartą bez konieczności podawania PIN do kwoty 100 zł. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy dokonać  transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN  lub dokonać transakcji w bankomacie.

Od 6 kwietnia br. Toyota Bank Polska podniósł limit transakcji zbliżeniowych za zakupy bez podawania PIN-u z 50 do 100 zł. Klienci którzy posiadają już kartę Toyota Bank, powinni jedynie dokonać  transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN lub dokonać transakcji w bankomacie. Karty wydawane nowym klientom i wszystkie wznowienia, posiadają tę funkcjonalność aktywną.

Usługa jest dostępna w terminalach, których operatorzy podnieśli kwotę płatności bez PIN-u do 100 zł. Jeśli dany sklep lub punkt usługowy nie zaktualizował jeszcze terminali, może zdarzyć się sytuacja, że uproszczona operacja nie będzie możliwa i wówczas należy postępować z godnie z instrukcją wyświetlaną na terminalu.

Oprócz płatności zbliżeniowych kartą plastikową, klienci Toyota Bank mogą korzystać z płatności mobilnych Google Pay.

– Wygodne i bezpieczne płatności zbliżeniowe, są coraz chętniej wybierane przez konsumentów. Podniesienie limitu transakcji stykowych bez podawania PIN, to dobre rozwiązanie. Jego szybkie wdrożenie wydaje się być szczególnie istotne w dobie wyjątkowej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa w Polsce i na świecie – mówi Piotr Kluźniak z Toyota Bank Polska.

 

 

 

Informacja o banku:

 

Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor

A to już wiesz?  Banki żywności postulują wydłużenie przerwy obiadowej w szkole do 30 minut. Uczniowie będą wyrzucać mniej jedzenia

Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation.

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2000 roku. W 2002 roku bank

uruchomił działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia

się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota i Lexus. Usługi banku skierowane są

zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę

bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe,

lokaty, pożyczki i karty płatnicze.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Płatności bez PIN do 100 zł w Toyota Bank LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank Polska zwiększył limit dla zbliżeniowych płatności kartą bez konieczności podawania PIN do kwoty 100 zł. Aby skorzystać z tej funkcjonalności należy dokonać transakcji stykowej w terminalu z użyciem PIN lub dokonać transakcji w bankomacie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy