Wiadomości Branżowe

Poczta Polska wygrała kontrakt na dwuletnią obsługę ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozstrzygnęła przetarg na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym o wartości ok. 18,5 mln zł. Oferta Poczty Polskiej okazała się najbardziej konkurencyjna – w obu częściach zamówienia uzyskała maksymalną liczbę punktów w ramach kryterium ceny. W drugiej części przetargu wystartował również jeden z

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozstrzygnęła przetarg na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym o wartości ok. 18,5 mln zł. Oferta Poczty Polskiej okazała się najbardziej konkurencyjna ? w obu częściach zamówienia uzyskała maksymalną liczbę punktów w ramach kryterium ceny.

W drugiej części przetargu wystartował również jeden z konkurentów Poczty Polskiej, jednak jego oferta, oceniona została na 87,84 pkt na 100 możliwych. Oferta ta była droższa o blisko dwa miliony złotych. Na mocy nowego kontraktu Poczta Polska od stycznia 2015 r. będzie obsługiwała korespondencję Centrali oraz 330  Oddziałów Regionalnych, Biur Wsparcia Inwestycyjnego i Biur Powiatowych ARiMR.

- Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z Pocztą Polską. To dla nas powód do zadowolenia, ale też zobowiązanie, aby świadczyć coraz wyższy standard usług. Pracujemy na dobry biznesowy wynik, każdy kontrakt jest dla nas ważny - mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor zarządzający Pionu Sprzedaży Poczty Polskiej.

ARIMR to kolejny duży przetarg jaki wygrała w tym roku Poczta Polska. W ostatnich miesiącach spółka podpisała warty 35 mln zł trzyletni kontrakt z Grupą Kapitałową ENEA i umowę o wartości prawie 50 mln zł z firmą energetyczną PGE Obrót SA. W 2013 r. Poczta zdobyła prawie 2 tys. przetargów na łączną kwotę ponad 2,1 mld zł, a w pierwszej połowie tego roku ponad 500 przetargów, wartych w sumie ok. 360 mln zł.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Poczta Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy