Wiadomości Branżowe

Poczta Polska wygrała przetarg ogłoszony przez ?Przewozy Regionalne?

Teaser

Poczta Polska wygrała przetarg ogłoszony przez ?Przewozy Regionalne? Sp. z o.o. w Warszawie. Przedmiotem zamówienia jest transport pieniędzy z kas zakładowych i biletowych na terenie całego kraju.

W ramach kontraktu Poczta Polska będzie również dostarczała tzw. bezpieczne koperty przeznaczone do przewozu pieniędzy. Umowa została zawarta na rok. Logistyka gotówki jest jednym z ważnych rynków na których Poczta Polska zamierza się rozwijać. Spółka stawia na paczki i logistykę, nowoczesne usługi bankowo - ubezpieczeniowe oraz przesyłki cyfrowe, które z czasem będą odgrywały coraz większą rolę na rynku listów.

? Pozyskiwanie nowych, znaczących klientów, potwierdza mocną pozycję Poczty Polskiej na rynku ochrony. Nasza oferta wygrała m.in. z propozycją jednej z największych firm ochrony w Polsce ? podkreślił Jarosław Guziałek, dyrektor Centrum Usług Koncesjonowanych Poczty Polskiej, które w Spółce odpowiada za obszar logistyki gotówki. ? Przedstawiliśmy najkorzystniejszą ofertę cenową i dochowaliśmy staranności w przygotowaniu dokumentacji przetargowej ? dodaje.

Centrum Usług Koncesjonowanych to specjalnie wydzielona za struktur Poczty Polskiej komórka zajmująca się świadczeniem usług z zakresu ochrony osób i mienia.

 

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy