Wiadomości Branżowe

Poczta Polska zatrudnia laureatów konkursu ?Grasz o staż?

Aż dziewięciu stażystów z programu ?Grasz o staż? po wakacjach dostało pracę w Poczcie Polskiej. Największy polski operator pocztowy nie tylko ufundował największą liczbę staży w tegorocznej edycji konkursu, ale również skorzystał z szansy na zdobycie najzdolniejszych młodych ludzi.

? Dziewięciu nowych pracowników w firmie zatrudniającej ponad dziewięćdziesiąt tysięcy osób może na pierwszy rzut oka nie robić wrażenia. Jednak to pokazuje zmianę, która dokonuje się w Poczcie. Widać, że Poczta jest bardzo atrakcyjnym pracodawcą, który umie zdobyć najcenniejszych studentów i absolwentów wyższych uczelni. A tacy są ci, którzy wygrali swoją szansę w programie ?Grasz o staż? ? wyjaśnia Andrzej Nitecki, dyrektor Centrum Zarządzania Zasobami Ludzkimi w CZZL.

Poczta Polska jest jednym z największych pracodawców w Polsce. ? Pracowaliśmy przy aktualnych projektach i pod okiem opiekunów merytorycznych. Szybko przekonałem się, że chciałbym zostać w tej firmie na dłużej ? mówi Roch Stefaniak, jeden z laureatów konkursu, któremu po trzech miesiącach stażu w Biurze Promocji i Marketingu zaproponowano umowę o pracę na czas nieokreślony. ? Z przyjemnością zaproponowaliśmy mu to stanowisko. Jest bardzo kreatywny i nie mam wątpliwości, że będzie cenny dla zespołu ? wyjaśnia Marcin Szymkowiak, dyrektor Biura Promocji i Marketingu.

W tegorocznej edycji konkursu ?Grasz o staż? udział wzięło ponad 2,6 tys. studentów i absolwentów uczelni wyższych. Po kilkuetapowej selekcji 235 laureatów konkursu otrzymało nagrody w postaci płatnych praktyk.

?Grasz o staż? to konkurs organizowany przez firmę doradczą PwC i ?Gazetę Wyborczą?. Poczta Polska była fundatorem staży już po raz drugi.

Źródło Poczta Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy