Praca

Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta

Praca dla blisko 100 Opiekunów Klienta

Agencja zatrudnienia Manpower prowadzi rekrutację blisko 100 osób na stanowisko Opiekun Klienta do pracy w T – Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Oferta skierowana jest do kandydatów z całej Polski. Na tych, którzy przejdą proces pomyślnie czeka stabilna praca w przyjaznej atmosferze i atrakcyjny pakiet motywacyjny.

Warszawa, 22 kwietnia 2015 r. ? Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz umiejętność nawiązywania relacji z klientami. Tak, jak w przypadku większości stanowisk handlowych, tak i tu ważna jest orientacja na osiąganie wyników oraz silna motywacja do działania. Spotykający się z kandydatami rekruterzy zwracają też uwagę na umiejętność budowania relacji oraz identyfikowania oczekiwań klientów. Liczy się również gotowość do pracy w systemie zmianowym.

? Prowadzona przez nas rekrutacja już trwa i jesteśmy po spotkaniach z częścią kandydatów. Cały czas
jednak poszukujemy kilkudziesięciu pracowników na terenie całego kraju, ? komentuje Monika Styczyńska, Kierownik w agencji zatrudnienia Manpower. ? Ci którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie zostaną zatrudni w jednej z 77 placówek stacjonarnych naszego klienta. To praca związana ze sprzedażą produktów finansowych, jak np. pożyczka gotówkowa, czy też karta kredytowa. Zatrudnione osoby będą pracować na rzecz T ? Mobile Usługi Bankowe. To najbardziej innowacyjny, kompleksowy projekt współpracy banku i firmy telekomunikacyjnej w całej Europie. Dla kandydatów będzie to zatem cenna możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży finansowej, ? dodaje przedstawiciel Manpower.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie czeka stabilna praca w przyjaznej atmosferze. Wynagrodzenie będzie składało się ze stałej miesięcznej podstawy oraz zależnej od wyników premii sprzedażowej. Zatrudnione osoby otrzymają też atrakcyjny pakiet motywacyjny, w skład którego wchodzą prywatna opieka medyczna, karty MultiSport, a także benefity dla rodziców z małymi dziećmi. Dodatkowo pracodawca zadbał o pakiet szkoleń, zarówno na etapie wdrożenia, jak i w trakcie dalszej pracy. Pracownicy będą zatrudnieni na umowę o pracę.

? Popyt na pracowników piastujących stanowiska sprzedażowe panuje zawsze, niezależnie od sytuacji na rynku pracy, bo są to stanowiska, które mają bezpośredni wpływ na prosperowanie firmy. W związku z dobra sytuacją gospodarczą i wzrostem ogólnych wydatków gospodarstw domowych, zapotrzebowanie pracodawców na pracowników tego typu będzie rosło, na co wskazują też wyniki opublikowanego niedawno raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia dla II kwartału, ? mówi Monika Styczyńska z Manpower.

Prowadzony przez Manpower proces rekrutacyjny cały czas trwa, a każdy zainteresowany pracą może wziąć
w nim udział, wysyłając swoje CV na adres coe@pl.manpowergroup.com. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są w regionalnych biurach Manpower, których lista dostępna jest na stronie www.manpower.pl/pl/agency.

Szukając pracy warto korzystać z ofert doświadczonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, agencja zatrudnienia Manpower udziela dostępu do wielu
ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

***

ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 50 agencji i jest obecna w 26 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup? Solutions, Manpower? i Experis?.
Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą.
Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup? (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup ? firma warta 20 miliardów dolarów ? oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.
ManpowerGroup posiada największą w branży sieć obejmującą prawie 3 100 biur w 80 krajach, dzięki której łączy globalną perspektywę
z wiedzą o trendach na rynku pracy i zrozumieniem lokalnych uwarunkowań. Pozwala to każdego roku odpowiadać na potrzeby 400 000 klientów, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów oraz największych światowych korporacji.
Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów,
by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup? Solutions, Manpower?, Experis? oraz Right Management?.
Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy