Wiadomości Branżowe

Provident wyróżniony w konkursie Polish National Sales Awards

Provident, lider rynku pożyczkowego w Polsce został wyróżniony w konkursie Polish National Sales Awards. Nagrody otrzymali Prezes David Parkinson za etyczne zarządzanie sprzedażą i obsługę klienta oraz Marta Przytomska w kategorii „Trener sprzedaży”. Wśród nominowanych znalazł się również Bartosz Zieleźnik w kategorii „Dyrektor Sprzedaży”. W tym roku

Provident, lider rynku pożyczkowego w Polsce został wyróżniony w konkursie Polish National Sales Awards. Nagrody otrzymali Prezes David Parkinson za etyczne zarządzanie sprzedażą i obsługę klienta oraz Marta Przytomska w kategorii ?Trener sprzedaży?. Wśród nominowanych znalazł się również Bartosz Zieleźnik w kategorii ?Dyrektor Sprzedaży?.

W tym roku odbyła się szósta edycja konkursu Polish National Sales Awards, przeznaczona dla wszystkich pracowników działów sprzedaży, a także dla trenerów i pracowników działu obsługi klienta. W konkursie wzięli udział pracownicy lidera rynku pożyczkowego w Polsce, firmy Provident. W trakcie rywalizacji zaprezentowali swoje innowacyjne działania, które wdrażają w ramach budowania etycznej kultury sprzedaży.

W gronie finalistów znaleźli się Bartosz Zieleźnik, nominowany w kategorii ?Dyrektor Sprzedaży? oraz Marta Przytomska, wyróżniona w kategorii ?Trener Sprzedaży?. Nagrodę specjalną odebrał również Prezes David Parkinson za etyczne zarządzanie sprzedażą i obsługę klienta.

To dla nas wielkie wyróżnienie, ponieważ etyczne standardy sprzedaży są dla nas niezwykle ważne. Konkurs ten traktujemy przede wszystkim jako możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności, które gwarantują jeszcze lepszą jakość pracy. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na rozwój naszych kompetencji, cieszymy się, że zostało do docenione ? mówi Patrycja Rogowska-Tomaszycka, Dyrektor Departamentu Corporate Affairs Provident Polska.

Polish National Sales Awards to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promocja dobrych praktyk i standardów sprzedaży. Pozwala on porównać swoje kompetencje z umiejętnościami pracowników innych firm, zajmującymi to samo stanowisko.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Provident Polska SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy