Wiadomości Branżowe

Ruszyły zapisy na testy bezpłatnej porównywarki ubezpieczeń mfind dla agentów

Teaser

Agenci ubezpieczeniowi mogą już zapisywać się na testy kalkulatora ubezpieczeń mfind, który jest pierwszym w Polsce tego typu narzędziem udostępnionym im całkowicie bezpłatnie. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu porównującemu zakresy i ceny ubezpieczeń, osoby zajmujące się zawieraniem polis już wkrótce będą mogły pracować szybciej, wydajniej oraz bardziej komfortowo. Dodatkowo, nawiązując bliższą współpracę z mfind, agenci ubezpieczeniowi skorzystają z możliwości poszerzenia swojego portfolio, otrzymania znacznie wyższej niż dotychczasowa prowizji oraz znacznego zwiększenia bazy swoich klientów!

Pod adresem www.agent.mfind.pl osoby, których praca związana jest z rynkiem ubezpieczeniowym już mogą zapisywać się na testy nowej, przygotowanej przez mfind porównywarki OC i AC, która ułatwi i przyspieszy ich pracę, a także umożliwi lepszą obsługę klienta.

Nowe, proste, szybkie, dokładne i przede wszystkim darmowe narzędzie, jest skierowane do nowoczesnych agentów, którzy cenią swój czas oraz komfort codziennej pracy z klientem. W związku z tym, że dotychczas nie pojawiło się na polskim rynku narzędzie spełniające wymagania agentów, mfind zawiesił sobie wysoko poprzeczkę, aby stworzyć przemyślany produkt, spełniający zapotrzebowanie rynku agencyjnego.

Agenci, którzy zdecydują się na przetestowanie wersji beta porównywarki mfind, będą mogli wyrazić swoją opinię na jej temat, zasugerować poprawki, a także otrzymać prezent! Na pierwszych 300 agentów czekają ebooki ?Vademecum agenta ubezpieczeniowego?.

Dzięki porównywarce mfind agenci będą mogli wystawiać więcej polis w krótszym czasie, a dokładność narzędzia pozwoli uniknąć zawyżania składek, co miało miejsce w przypadku mniej rozwiniętych kalkulatorów OC i Autocasco. Agenci poszerzą również swoje portfolio, ponieważ dzięki współpracy z mfind oraz AB Port w ofercie porównywarki znajdą się wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe!

Po fazie testów, osoby wykonujące czynności agencyjne oraz agenci ubezpieczeniowi, którzy zdecydują się na współpracę z mfind, będą mogli na stałe korzystać z wszystkich funkcji najnowocześniejszego na rynku ubezpieczeniowym narzędzia do porównywania cen i zakresów ubezpieczeń OC, Autocasco oraz wielu innych produktów.

 

O mfind

Mfind to firma oferująca nowatorskie i najnowocześniejsze rozwiązania na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Mfind to projekt zakładający powstanie nowoczesnej porównywarki ubezpieczeniowej z doskonałą obsługą klienta, pełną ofertą towarzystw ubezpieczeniowych i konkurencyjnymi cenami, a także Akademia mfind - serwis z darmowymi, profesjonalnymi poradami ubezpieczeniowymi, dający możliwość zadania ekspertowi dowolnego pytania.

Założyciele mfind

Bartłomiej Roszkowski - doświadczony w branży mediów cyfrowych i nowoczesnych technologii założyciel NetPress Digital i Nexto.pl - lidera sprzedaży książek i prasy elektronicznej, wyróżnionego jako jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce przez portal Money.pl. Od 2013 współtworzy i jest członkiem zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferujacego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Studiował prawo i administrację oraz zarządzanie i marketing/e-biznes na Uniwersytecie Warszawskim. W wersji ekstremalnej uprawia wspinaczkę, snowboard i nurkowanie.

Bartosz Salwiński - od 1997 roku zawodowo związany z rynkiem ubezpieczeń. W 2002 r. współtworzył AB Port - multiagencję specjalizujacą się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych, uznawaną za jedną z najprężniej działających w województwie mazowieckim, wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą. Współzałożyciel i członek zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferujacego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Ukończył także szkołę muzyczną - gra na skrzypcach, fortepianie i klarnecie. W 2012 r. opłynął jachtem Spitsbergen przez cieśninę Hinlopen - było to czwarte takie dokonanie w historii Polski.

Artur Żuliński - jest założycielem jednej z największych w kraju multiagencji ubezpieczeniowych AB Port, której zaufało ponad 300 tys. klientów oraz byłym menedżerem Orkiestry Symfonicznej "Promenada". Współzałożyciel i członek zarządu mfind - nowatorskiego serwisu ubezpieczeniowego, oferującego najnowocześniejsze na rynku rozwiązania. Studiował zarządzanie i marketing oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej, włada czterema językami - angielskim, hiszpańskim, rosyjskim i niemieckim. Podróżnik, żeglarz, pilot, ratownik, pasjonat sportów ekstremalnych. Pierwszy i jedyny człowiek na świecie, który bez dokumentów przewozowych przeprowadził autokar turystów z Grecji do Polski.

Źródło mfind. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy