Wiadomości Branżowe

Rynek+ Banku Pocztowego

Bank Pocztowy wprowadził do swojej oferty nową lokatę ? Rynek+. Bank rozpoczął również promocję związaną z Pocztowym Kontem Oszczędnościowym.

Nowa lokata, Rynek+ zakładana jest na okres 18 miesięcy. Jej oprocentowanie jest składową dwóch parametrów: stawki WIBID 3M plus stałej marży wynoszącej 1 p.p. Oznacza to, że oprocentowanie środków zdeponowanych przez Klienta będzie zależne od aktualnej stawki WIBID 3M.

Nie są to jedyne zmiany w ofercie depozytowej Banku Pocztowego. Nowi, jak i obecni Klienci mogą skorzystać z promocyjnych warunków w ramach Pocztowego Konta Oszczędnościowego. Oprocentowanie dla nowych środków wyniesie 3,5%. Nowe środki, jest to nadwyżka salda w porównaniu do środków zgromadzonych do dnia 14 marca br. W przypadku nowo otwartych Pocztowych Kont Oszczędnościowych, wszystkie środki zgromadzone na nich podlegają promocyjnej stawce oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 30 czerwca br.

Standardowe oprocentowanie jest zależne od wysokości zgromadzonych środków i wynosi:
? do 20 000 zł - 1,65%,
? od 20 001 zł do 200 000 zł - 1,90%,
? powyżej 200 000 zł - 2,90%.
 
Bank Pocztowy oferuje lokaty na okres od 3 do 36 miesięcy. Wszystkie z nich są progresywne ? oprocentowanie rośnie wraz z okresem obowiązywania lokaty. W przypadku lokaty 36M średnioroczne oprocentowanie wynosi 4%.

Klienci szukający potencjalnie wyższego zysku mogą skorzystać z produktu strukturyzowanego ?Światowi Giganci?.  Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 tys. zł, a jej czas trwania to 2 lata. Wielkość zysku jest uzależniona od wyników 20 spółek. Bank gwarantuje minimalny zysk na poziomie 2%.

Lokaty można zakładać w Placówkach Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, przez Internet lub poprzez Infolinię.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy