Wiadomości Branżowe

Sage ERP X3 wkracza w chmurę

Nowa generacja wiodącego rozwiązania oferuje teraz średnim firmom
większą elastyczność, szybkość i użyteczność

5 sierpnia 2014 ? Sage Group plc, jeden z wiodących światowych dostawców programowania i usług do zarządzania przedsiębiorstwami, wprowadza do oferty rozwiązanie Sage ERP X3 Online. Dzięki temu, Grupa Sage może teraz zaoferować firmom średniej wielkości na całym świecie jeszcze większą użyteczność i mobilność.

Badania firmy Sage dowodzą, że firmy średniej wielkości kierują się trzema priorytetami, którymi są: pozyskiwanie nowych klientów, redukcja kosztów operacyjnych oraz zwiększanie przychodów. System Sage ERP X3 w chmurze adresowany jest do przedsiębiorstw, które cenią łatwość wdrożenia, zdalny dostęp, prostotę zarządzania oraz niskie koszty posiadania usługi online; bez poświęcania wydajności, funkcjonalności i skalowalności rozwiązania Sage ERP X3, dostępnych w jego najnowszej wersji 7.

Dzięki zupełnie nowemu, intuicyjnemu interfejsowi internetowemu, opartemu na standardzie HTML5, obsługującemu wiele przeglądarek i umożliwiającemu jego dostosowywanie przez użytkowników, system Sage ERP X3 w wersji 7 oferuje również dostęp mobilny i wiele aplikacji webowych, jak również integrację z Microsoft Office oraz zupełnie nową, wydajną funkcję wyszukiwania. Platforma Sage ERP X3 jest rozwijana w oparciu o natywne technologie chmury, takim jak: MongoDB, Elastic Search, JSON oraz Node.js.

?Nasze badania dowodzą, że aż trzy czwarte (76%) przedsiębiorstw rozważa zainwestowanie
w przyszłości w oprogramowanie biznesowe wykorzystujące technologie chmury, co potwierdza popyt oraz zrozumienie zalet oferowanych przez tę technologię, wśród firm średniej wielkości
? ? mówi Christophe Letellier, Dyrektor Generalny Sage ERP X3. ? ?Opracowaliśmy odmianę chmurową, wykorzystującą technologię wersji 7 naszego systemu Sage ERP X3, która pomoże teraz klientom rozwijać się z jeszcze szybszym i prostszym rozwiązaniem ERP.?

Rozwiązanie Sage ERP X3 Online zostanie początkowo wprowadzone w Ameryce Północnej. Od września 2014 będzie stopniowo wprowadzane do oferty Sage na całym świecie.

?Firmy z Ameryki Północnej są obecnie pionierami w dziedzinie wdrażania technologii chmury? ? mówi Joe Langer, prezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań Sage dla średnich firm w Ameryce Północnej. ? ?To właśnie dlatego wprowadzamy naszą chmurową wersję Sage ERP X3 najpierw na tym rynku. Przedsiębiorcy mogą teraz sami zdecydować, jak chcą skonfigurować i opłacać wykorzystywane rozwiązania wpierające zarządzanie przedsiębiorstwem. Sage ERP X3 Online jest kolejnym, logicznym krokiem w ramach naszych ciągłych starań o zapewnianie firmom swobody wyboru i pewności, umożliwiających nieskrępowane rozwijanie swojej działalności.?

 

Informacje o Sage ERP X3 
Sage ERP X3 jest globalnym rozwiązaniem ERP Grupy Sage przeznaczonym dla średnich firm i spółek zależnych o międzynarodowych wymaganiach działających w ramach dużych grup. Od ponad 10 lat rozwiązanie Sage ERP X3 sprawdza się, jako kompleksowe rozwiązanie ERP zaspokajające specyficzne wymagania średnich przedsiębiorstw, które doskonale radzi sobie z wymaganiami różnych gałęzi gospodarki, począwszy od produkcji, przez usługi, po dystrybucję i wiele innych dziedzin. Ponad 4,500 klientów w 100 krajach korzysta już z rozwiązania Sage ERP X3, które pomaga firmom rozwijać się dzięki szybkości, prostocie i elastyczności. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.sageerpx3.com.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy