Wiadomości Branżowe

Sage wśród największych europejskich dostawców oprogramowania

Grupa Sage zajęła trzecią pozycję w rankingu Truffle 100, klasyfikującym największych europejskich producentów oprogramowania.

Od 9 lat ranking Truffle 100 prezentuje stu największych w Europie producentów i dostawców oprogramowania sklasyfikowanych według osiągniętych przychodów. Sage Group plc w ostatnim zestawieniu zajmuje trzecią pozycję notując sprzedaż oprogramowania w 2013 r. na poziomie 1 522,6 mln Euro. Całkowite przychody grupy w tym samym okresie wyniosły 1 602,8 mln Euro. ?To wielki sukces dla całej Grupy Sage ? powiedział Piotr Ciski, szef polskiego oddziału Sage ? Jestem dumny z tego, że nasza spółka także przyczyniła się do tego wyniku?.

Sage od lat udaje się utrzymać czołowe pozycje w rankingu Truffle 100. Od czterech lat firma konsekwentnie zajmuje trzecie miejsce w zestawieniu, stale osiągając stabilne przychody ze sprzedaży oprogramowania w granicach półtora miliarda Euro. ?Jestem przekonany, że wszyscy w polskim zespole Sage będziemy z zapałem dążyć do utrzymania tego doskonałego rezultatu? ? zapewnił Piotr Ciski.

W Polsce Sage jest głównym dostawcą oprogramowania dla sektora MSP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Według firmy badawczej DiS, Sage jest największym dostawcą oprogramowania i usług dla małych przedsiębiorstw w Polsce. Na terenie naszego kraju Sage obsługuje ponad 70 tys. podmiotów, na świecie klientów Grupy liczy się w milionach. Oferta rozwiązań rozwijana jest tak, aby odpowiadać na potrzeby przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości, skali działalności oraz dynamiki wzrostu ? od jednoosobowych działalności gospodarczych, przez mikro- i małe firmy, po średnie i duże podmioty. Jak podkreśla Piotr Ciski: ?Naszym celem jest budowanie silnej pozycji rynkowej Sage w Polsce. Osiągniemy to oferując produkty, które są wysoko cenione przez naszych klientów i partnerów?.

Pełny tegoroczny ranking Truffle 100 znajduje się pod adresem: http://www.truffle100.com/2014/ranking.php.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Sage Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy