Wiadomości Branżowe

Samsung Smart TV F6320 ? bogactwo możliwości, najwyższa jakość i elegancki design

55-calowy ekran najwyższej klasy w połączeniu z eleganckim designem oraz funkcje Smart TV, z interfejsem Smart Hub 2013 na czele sprawiają, że model F6320 docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w modelu F6320, będzie on nie tylko idealnym towarzyszem świątecznych seansów filmowych, ale także doskonałym źródłem rozrywki
Teaser

55-calowy ekran najwyższej klasy w połączeniu z eleganckim designem oraz funkcje Smart TV, z interfejsem Smart Hub 2013 na czele sprawiają, że model F6320 docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w modelu F6320, będzie on nie tylko idealnym towarzyszem świątecznych seansów filmowych, ale także doskonałym źródłem rozrywki przez cały rok. Każdy kinoman doceni perfekcyjną jakością obrazu na ekranie Full HD o przekątnej 55?. System odświeżania obrazu CMR o częstotliwości 200 MHz sprawi, że nawet dynamiczne sekwencje filmowe będą idealnie płynne. Młodsi widzowie zachwycą się ulubionymi bajkami w pełnym 3D oraz szerokiej palecie naturalnych kolorów, o którą dba system Wide Color Enhancer Plus.

Po podłączeniu do Internetu za pośrednictwem wbudowanego modułu WiFi telewizor Samsung Smart TV F6320 staje się jeszcze bogatszym źródłem rozrywki. Na platformie Samsung Smart TV zyskamy dostęp do ponad 100 polskojęzycznych aplikacji i ponad 300 globalnych*. Za pośrednictwem usług VOD takich jak IPLA, VoD Onet, TVN Player czy iplex.pl otrzymamy dostęp do ponad 70 tysięcy filmów, programów rozrywkowych i seriali. Oprócz tego będziemy mogli skorzystać z aplikacji muzycznych, serwisów społecznościowych czy gier edukacyjnych dla najmłodszych użytkowników. Na ekranie telewizora obejrzymy także rodzinne fotografie i inne pliki multimedialne znajdujące się na komputerach, dyskach sieciowych oraz urządzeniach mobilnych podłączonych do domowej sieci.

Funkcja S Recommendation, w którą wyposażony został Samsung Smart TV F6320, to wyjątkowo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu telewizor podpowie nam, jakie filmy lub programy cieszą się największą popularnością. System sprawdzi, co oglądali inni widzowie i podpowie nam, na co warto zwrócić uwagę. Funkcja ta doskonale sprawdzi się, jeśli ciężko nam się w danej chwili zdecydować, na co mamy ochotę. To szczególnie częsta sytuacja podczas Świąt,kiedy stacje telewizyjne prześcigają się w emitowaniu największych hitów filmowych i programów rozrywkowych.

Samsung Smart TV F6320 wykorzystuje technologię, dzięki której możliwe jest sterowanie funkcjami urządzenia za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety. Co więcej, obraz wyświetlany aktualnie na telewizorze możemy jednocześnie oglądać na urządzeniach mobilnych z aplikacją SmartView.

Telewizor doskonale wkomponuje się w każde domowe wnętrze. Samsung Smart TV F6320 został zaprojektowany zgodnie z filozofią One Design, łącząc prostotę i elegancję wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii telewizor jest również niezwykle energooszczędny (klasa A+), co minimalizuje negatywny wpływ zużycia energii nie tylko na środowisko naturalne, ale również na portfele użytkowników.

Sugerowana cena detaliczna:  7199 PLN.

 

*Korzystanie z kontentu w niektórych aplikacjach może być związane z płatnościami. Wszystkie aplikacje są bezpłatne.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy