Wiadomości Branżowe

Szczęśliwa siódemka Światowych Gigantów w Banku Pocztowym

Ruszyła siódma subskrypcja produktu strukturyzowanego ? ?Światowi Giganci?. Emisja potrwa do 30. września br.

?Światowi Giganci? to produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, którego okres ubezpieczenia trwa 2 lata, a możliwy maksymalny zysk w tym okresie wynosi aż 15%. Minimalna kwota inwestycji to jedynie 3 tys. zł.

Produkt inwestycyjny oferowany jest wspólnie przez Bank Pocztowy i Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. Jego adresatami są osoby, które szukają możliwości osiągnięcia potencjalnie wyższego zysku w porównaniu ze standardową lokatą.

? ?Światowi Giganci? cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych Klientów, zwłaszcza w okresie niskich stóp procentowych. Nasza ostatnia subskrypcja zakończyła się czterokrotnym wzrostem liczby przyjętych Deklaracji w stosunku do pierwszej - mówi Karolina Stefanowicz, zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Bankowości Pocztowej.

Wraz z ubezpieczeniem, Bank proponuje Klientom możliwość skorzystania z lokaty 3-miesięcznej Gigant III. Jej oprocentowanie wynosi 5% w skali roku. Warunkiem skorzystania z lokaty jest jednoczesne zainwestowanie środków o przynajmniej tej samej wysokości w produkt strukturyzowany. Po okresie trzech miesięcy lokata może zostać przedłużona na kolejny okres na warunkach standardowej, aktualnie obowiązującej oferty.

? Klienci cenią sobie taki charakter inwestycji: z jednej strony atrakcyjnie oprocentowaną lokatę, a z drugiej samo ubezpieczenie na życie i dożycie które może dać potencjalnie wysoki zysk  ? podsumowuje Karolina Stefanowicz.

Do naliczania potencjalnego zysku z ?Światowych Gigantów? wykorzystany zostaje koszyk 20 globalnych spółek  (m.in. Apple, Toyota, Samsung). Na stronie Banku został umieszczony komunikat o sposobie naliczania potencjalnego zysku wraz z odpowiednimi linkami do notowań poszczególnych spółek.

Z produktu można skorzystać w sieci własnej Banku Pocztowego ? Placówkach i  Oddziałach, w tym w Mikrooddziałach.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy