Wiadomości Branżowe

Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku

Tańsze paczki z Bankiem Pocztowym do końca roku
Trwa przedświąteczna promocja Banku i pocztowego kuriera – firmy Pocztex - tylko do końca 2013 roku dzięki dowolnej karcie Banku Pocztowego można skorzystać z 30% rabatu przy Pocztex Ekspres 24. Oznacza to nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej.Wspólny program – „Świąteczny Rabat z Kartą” Banku Pocztowego i Poczty Polskiej rozpoczął się w listopadzie i trwa do końca grudnia br. Każda osoba posiadająca dowolną kartę Banku Pocztowego może skorzystać z rabatu w sieci ponad 5 tys. Placówek Poczty Polskiej. Wysokość rabatu na usługę kurierską Pocztex Ekspres 24 wynosi aż 30%.– W okresie świątecznym nadajemy bardzo dużo przesyłek. Dzięki Pocztex-owi możemy jeszcze zdążyć przesłać prezenty naszym najbliższym z dodatkowym rabatem – mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.Wystarczy jedynie okazać dowolną z posiadanych kart Banku Pocztowego podczas nadawania paczki. Są to m.in.: karta
Teaser

Trwa przedświąteczna promocja Banku i pocztowego kuriera ? firmy Pocztex - tylko do końca 2013 roku dzięki dowolnej karcie Banku Pocztowego można skorzystać z 30% rabatu przy Pocztex Ekspres 24. Oznacza to nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej.

Wspólny program ? ?Świąteczny Rabat z Kartą? Banku Pocztowego i Poczty Polskiej rozpoczął się w listopadzie i trwa do końca grudnia br. Każda osoba posiadająca dowolną kartę Banku Pocztowego może skorzystać z rabatu w sieci ponad 5 tys. Placówek Poczty Polskiej. Wysokość rabatu na usługę kurierską Pocztex Ekspres 24 wynosi aż 30%.

? W okresie świątecznym nadajemy bardzo dużo przesyłek. Dzięki Pocztex-owi możemy jeszcze zdążyć przesłać prezenty naszym najbliższym z dodatkowym rabatem ? mówi Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

Wystarczy jedynie okazać dowolną z posiadanych kart Banku Pocztowego podczas nadawania paczki. Są to m.in.: karta debetowa do Pocztowego Konta Standard lub Nestor, do Pocztowego Konta Oszczędnościowego, Pocztowego Konta Firmowego, jak również Pocztowa Karta Kredytowa czy ZASILACZ (karta pre-paid). To nawet 25 zł oszczędności na przesyłce kurierskiej tylko dzięki posiadaniu karty Banku.

Karta do Pocztowego Konta Nestor i Standard Banku Pocztowego aktywnie wykorzystywana do płacenia za zakupy może być bezpłatna, zaś kartę ZASILACZ można kupić od ręki w placówce pocztowej (lista placówek na www.zasilacz24.pl) i zacząć od razu korzystać z promocji ?Świąteczny Rabat z Kartą?.

Z usługi kurierskiej Pocztex Ekspres 24 posiadacze dowolnej karty Banku Pocztowego mogą skorzystać w jednej z 5 tys. Placówek Poczty Polskiej, które oferują usługę Pocztex. Ich lista oraz Regulamin Programu dostępne są na stronie www.poczta-polska.pl.

Źródło Bank Pocztowy SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Wzrost cen energii od stycznia przyszłego roku. Będą wyższe stawki i nowe opłaty

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy