Finanse LIFESTYLE

Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców

Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców
Toyota Bank wprowadza Moto Konto - rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za

Data publikacji: 2018-08-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców
Kategoria: LIFESTYLE, Finanse

Toyota Bank wprowadza Moto Konto – rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za paliwo.

Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank wprowadza Moto Konto - rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za paliwo.

Toyota Bank wprowadza Moto Konto – rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za paliwo. W ramach kompleksowej oferty zamortyzowani klienci mogą zyskać nie tylko do 10% zwrotu za paliwo, ale również dostęp do unikatowych ofert czy premii pieniężnych na zakup nowej Toyoty lub Lexusa. Całość oferty wspiera nowa mobilna aplikacja „Tankuj Korzyści” do zarządzania bonusami i zwrotami za paliwo.

Toyota Bank jako marka z motoryzacyjnym DNA, dedykuje swoją ofertę wszystkim zmotoryzowanym klientom, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu. Rachunek bankowy Moto Konto, zastępuje dotychczasowy produkt – Konto Jedyne.

Spełnienie jednego z 3 warunków wystarczy, aby Moto Konto stało się rachunkiem za 0 zł. Należy utrzymać na koncie poziom średniego miesięcznego salda wysokości 1 000 zł lub depozytu w wysokości 2 500 zł lub po prostu spłacać raty za finansowanie w Toyota Bank lub Toyota Leasing Polska swojego auta z rachunku Moto Konta.

W ramach promocji „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo” w zależności od wysokości średniego miesięcznego salda utrzymywanego na koncie, poziomu oszczędności w Banku oraz od wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową, klienci mogą uzyskać 5% lub 10% zwrotu za zakupione paliwo. Oferta ta jest kontynuacją poprzednich edycji promocji ze zwrotem za paliwo. W tej edycji uproszczone zostały jednak warunki osiągania zwrotów, a dodatkowo zmieniony został proces rejestracji do samej promocji – należy tego dokonać za pośrednictwem aplikacji „Tankuj Korzyści”.

A to już wiesz?  Polacy zmieniają swoje preferencje alkoholowe. Zamiast wódki wolą piwo

Na jeszcze większe benefity mogą liczyć osoby, które oprócz założenia konta i dołączenia do promocji, zdecydują się na zakup w sieci Toyota lub Lexus nowego lub używanego pojazdu, w tym również z finansowaniem. Dołączając do świata Toyoty, otrzymają wymierny rabat cenowy na sam samochód, dostęp do innych rodzajów ofert np. na serwis oraz będą mogły odebrać dodatkową premie pieniężną aż do 1100 zł:

Zwrot 500 zł w 2 kuponach po 250 zł w przypadku zakupu nowego auta w salonie dilerskim lub używanego w programie Toyota Plus lub Lexus Select,
Zwrot 600 zł w 12 miesięcznych ratach w przypadku zakupu nowego lub używanego auta w kredycie od Toyota Bank lub leasingu od Toyota Leasing.

– Moto Konto to jedyna taka oferta na rynku dla wszystkich posiadaczy samochodów, którzy chcieliby płacić przez cały rok mniej za paliwo i równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów. Chcemy zaprosić jak największą ilość Klientów do świata Toyoty. Dzięki synergii działań pomiędzy poszczególnymi podmiotami grupy Toyota w Polsce, nasi Klienci uzyskują dostęp do wartościowych benefitów zarezerwowanych na wyłączność – mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank.

Aby skorzystać ze wszystkich benefitów Moto Konta należy założyć rachunek, zainstalować aplikację mobilną „Tankuj Korzyści” oraz zarejestrować się do promocji ze zwrotem za paliwo . Przy jej pomocy można sprawdzić saldo swoich zwrotów za wydatki na paliwo, w jakim progu zwrotu obecnie się znajdujemy i ile nam brakuje do spełnienia warunków uprawniających do konkretnych bonusów. W aplikacji udostępnione zostały również oferty specjalne, promocje produktowe, historia korzystania z aplikacji, aktualne oferty leasingowe i kredytowe oraz wiele innych nowości prosto ze świata Toyoty. Już wkrótce aplikacja zostanie zintegrowana ze znanym już dobrze programem Toyota MORE, przez co istnieje możliwość sprawdzenia ilości punktów także w tym programie lojalnościowym.

A to już wiesz?  Rośnie problem zatorów płatniczych. 57 proc. małych i średnich firm nie będzie płacić na czas kontrahentom

– Aplikacja „Tankuj Korzyści” powstała specjalnie do obsługi promocji ze zwrotem za paliwo oraz w celu lepszego zarządzania dostępnymi bonusami. Mamy wiele pomysłów na rozwój naszej aplikacji. Planujemy dodawać do niej funkcje użyteczne z punktu widzenia kierowcy i codziennego korzystania z samochodu – dodaje Bartosz Suchecki Toyota Bank.

Moto Konto pojawiło się ofercie Banku 21.08.2018. Kampania reklamowa produktu rozpocznie się 27 sierpnia 2018 r. i będzie obejmować m.in. Internet oraz busback, czyli reklamy na autobusach.

Więcej informacji dostępnych na stronie produktu: www.toyotabank.pl/moto-konto

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców LIFESTYLE, Finanse - Toyota Bank wprowadza Moto Konto - rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej się uznaniem klientów promocji ze zwrotem za paliwo.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy