Wiadomości Branżowe

Ubezpiecz zakupy w internecie z nowym mTransferem

mBank wprowadza nową odsłonę mTransferu. Jeden z największych systemów szybkich płatności za zakupy w internecie został wzbogacony o ubezpieczenie. To doskonałe zabezpieczenie przeciw nieuczciwym sprzedawcom i niekompetentnym dostawcom, a jednocześnie pierwsza taka oferta na rynku bankowym. Wybierając ubezpieczenie do transakcji, można przy okazji zaoszczędzić na kosztach doręczenia
Teaser

mBank wprowadza nową odsłonę mTransferu. Jeden z największych systemów szybkich płatności za zakupy w internecie został wzbogacony o ubezpieczenie. To doskonałe zabezpieczenie przeciw nieuczciwym sprzedawcom i niekompetentnym dostawcom, a jednocześnie pierwsza taka oferta na rynku bankowym. Wybierając ubezpieczenie do transakcji, można przy okazji zaoszczędzić na kosztach doręczenia przesyłki.

? Od dziś robienie zakupów przez internet stanie się dla klientów mBanku znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Aby jeszcze bardziej usprawnić proces zamawiania towarów on-line, przygotowaliśmy nową odsłonę mTransferu z wbudowanym ubezpieczeniem ? mówi Andrzej Chechliński, specjalista eCommerce w mBanku.

Wybierając płatność za pośrednictwem mTransferu, klient zostaje automatycznie przeniesiony na stronę logowania do nowej bankowości elektronicznej banku. Nie trzeba wypełniać formularzy, podawać numeru konta i adresu odbiorcy czy wpisywać kwoty do  zapłaty ? wszystkie dane podstawiają się automatycznie. Pieniądze trafiają do odbiorcy natychmiast, co znacznie przyspiesza proces obsługi zamówienia. Co więcej, płatność mTransferem można wykonać zarówno z konta indywidualnego lub firmowego, jak i karty kredytowej, kredytu gotówkowego czy limitu kredytu odnawialnego.

Jednocześnie mTransfer jako pierwsza usługa do płatności internetowych w polskiej bankowości, został wzbogacony o możliwość skorzystania z ubezpieczenia. Jeśli klient nie otrzyma przesyłki lub jej zawartość będzie inna od deklaracji, odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia pokryje całą wartość transakcji z mTransferu ? łącznie z kosztami wysyłki.

? Przy okazji, niższe mogą być koszty doręczenia paczki, bowiem dotąd wielu klientów sklepów on-line wybierało zazwyczaj droższą opcję płatności przy odbiorze, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed ewentualnymi oszustami. Teraz bez obaw będą mogli zapłacić przed otrzymaniem przesyłki i zaoszczędzić na kosztach doręczenia ? wyjaśnia Andrzej Chechliński z mBanku.

Aby skorzystać z ubezpieczenia z nowym mTransferem nie trzeba podpisywać umów, ani wypełniać formularzy. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcje podczas płacenia w systemie mTransfer. Ubezpieczenie kosztuje jedynie 5 proc. wartości transakcji przy zakupach o wartości do 1000 zł oraz 3 proc. przy większych zamówieniach. Minimalna kwota transakcji wynosi 100 zł, a maksymalna 10 000 zł.

mTransfer dostępny jest w większości sklepów operujących on-line.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy