Wiadomości Branżowe

Usługi powiernicze ING Banku Śląskiego wyróżnione tytułem Top Rated

ING Bank Śląski otrzymał wyróżnienie za najwyższy poziom świadczonych usług powierniczych w 2013 roku. Laureatów wyłoniono na podstawie badania opinii klientów banków powierniczych. Nagrodę przyznał prestiżowy międzynarodowy magazyn Global Custodian.

Jakość usług powierniczych świadczonych przez nasz bank została doceniona już po raz kolejny. Uzyskanie najwyższej oceny oraz tytułu ?Top rated? to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, szczególnie w obliczu zmian na rynku usług powierniczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Potwierdza, że pomimo dynamicznie zmieniającego się otoczenia jesteśmy jednym z liderów rynkowych w tym obszarze ? mówi Maciej Gołaś, odpowiedzialny za obszar bankowości transakcyjnej w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski otrzymał najwyższą ocenę w dwóch kategoriach: ?Cross Border? oraz ?Leading? związanych z jakością kompleksowych rozwiązań świadczonych dla zagranicznych instytucji finansowych.

Ocena usług powierniczych dokonywana jest corocznie w oparciu o szczegółowe analizy i opinie klientów banków powierniczych na całym świecie. Oceniającymi są zarówno instytucje zagraniczne, w tym banki, domy maklerskie, firmy inwestycyjne i tzw. globalni powiernicy oraz podmioty krajowe, czyli fundusze inwestycyjne i emerytalne, a także firmy ubezpieczeniowe.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy